25 lipca Dniem Bezpiecznego Kierowcy

W dniu 25 lipca 2009 roku, w Dzień Bezpiecznego Kierowcy, na rondzie im. Romana Dmowskiego w Warszawie odbędzie się happening "Dzień bez mandatu". Instytut Transportu Samochodowego zaprezentuje tam Symulator Zderzeń, który demonstruje zderzenie czołowe auta osobowego jadącego z prędkością 12-14 km/h z nieruchomą przeszkodą.

fot. Frendl

Już po raz czwarty Krzysztof Hołowczyc, Fundacja Kierowca Bezpieczny oraz Krajowy Duszpasterz Kierowców ks. dr Marian Midura ogłaszają 25 lipca Dniem Bezpiecznego Kierowcy.

W Dniu Św. Krzysztofa, patrona kierowców, będą apelować o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, aby wszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie. 

W związku z tą akcją, jutro na rondzie im. Romana Dmowskiego w Warszawie odbędzie się happening „Dzień bez mandatu” organizowany corocznie przez MIVA Polska, Fundację Kierowca Bezpieczny, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz partnerów.

W tym roku Instytut Transportu Samochodowego zaprezentuje Symulator Zderzeń, który symuluje zderzenie czołowe auta osobowego jadącego z prędkością 12-14km/h z nieruchomą przeszkodą.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze