200 km/h przez miasto klasą G. To nie mogło się dobrze skończyć

Szybka jazda po mieście nigdy nie jest czymś rozsądnym. A osiąganie tak ogromnych prędkości, jak bohater tego nagrania, to już proszenie się o bardzo poważne kłopoty. Na które nie trzeba było długo czekać.

Muzyczka w głośnikach, telefonik w ręce i dwie paki przez miasto w nocy oraz w deszczu. Co może pójść nie tak? No cóż, możliwości jest naprawdę wiele, ale w tej akurat sytuacji nikt nie zginął.

Pijany kierowca zwolnił przed rondem do 200 km/h. Niestety nie ogarnął

Samo wideo nie daje odpowiedzi co dokładnie się stało, ale w sieci można znaleźć zdjęcia z tego zdarzenia, na których Mercedes klasy G w wersji AMG leży na boku. Może coś zaskoczyło kierowcę na drodze i wykonał gwałtowny manewr, co przy 200 km/h nigdy nie jest dobrym pomysłem. A może zwyczajnie się zagapił, nagrywając przez chwilę swój przejazd przez boczną szybę samochodu, auto wyjechało poza swój pas ruchu i zbyt gwałtownie zareagował?

Mercedes na zdjęciach ma tylko lekko uszkodzony bok, więc wydaje się, że w nic ani w nikogo nie uderzył. Prawdopodobnie więc był to tylko poślizg, spowodowany nadmierną prędkością i śliską nawierzchnią.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Dla takiego debila szkoda komentarza

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze