
Dlaczego ten kierowca jechał ze zniszczoną skrzynią ładunkową? Może to była wina promili?
Policjanci zatrzymali do kontroli poważnie uszkodzoną ciężarówkę. Kwestia zniszczonej ładowni była, jak się okazało, zagadką także dla kierowcy.
Policjanci ze Sztumu patrolując ulice miasta zauważyli DAF-a z uszkodzoną skrzynią ładunkową, z której odpadały elementy konstrukcji. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali ciężarówkę do kontroli.
Pijany jechał po drodze tym czymś. A potem wjechał w ogrodzenie
Szybko okazało się, dlaczego kierujący kontynuował jazdę, pomimo poważnych uszkodzeń, które stwarzały zagrożenie w ruchu drogowym – był pijany. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny blisko dwa promile. To mogło wyjaśnić dlaczego nie potrafił określić, jak doszło do zniszczenia części ładunkowej.
Kierowca tira był pijany. Ale dla pewności kupił sobie jeszcze butelkę wódki
69-latek, mieszkaniec powiatu gdańskiego został zatrzymany oraz stracił prawo jazdy. Ciężarowy DAF został odholowany na parking strzeżony. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 69-latek odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
Najnowsze
-
Chińskie baterie litowo-jonowe biją rekordy! 520 km zasięgu w 5 minut – czy to koniec ery spalinówek?
Wyobrażasz sobie ładowanie elektryka na 500 km w czasie krótszym niż poranna kawa? Chińscy giganci właśnie tego dokonali - ich najnowsze baterie biją rekordy szybkości ładowania! -
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – relacja z hołdu bohaterom
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
-
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
Zostaw komentarz: