Wyścigowe bliźniaczki Alesia i Jacqueline. Co planują w sezonie 2020?
Alesia i Jacqueline Kreutzpointner ogłosiły swoje plany na sezon 2020. 21-letnie bliźniczki będą dzielić BMW M4 GT4 w zespole Molitor-Racing-Systems.
Benzynę Alesia i Jacqueline Kreutzpointner mają we krwi. Ich ojciec Fritz startował u boku Michaela Schumachera w 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Był też członkiem legendarnej juniorskiej drużyny Mercedes-Benz na początku lat 90. i dwukrotnym mistrzem European Truck.
Towarzyszyłyśmy naszemu ojcu, odnoszącemu sukcesy kierowcy wyścigowemu, od najmłodszych lat. Teraz zaczynamy własną karierę w sportach motorowych. Jako bliźniaczki jesteśmy zespołem bezkonkurencyjnym.
Przeczytaj też: Gaby von Oppenheim: w świecie wyścigów historycznych
Alesia i Jacqueline Kreutzpointner znane jako „Racign Twins” właśnie ogłosiły swoje plany na sezon 2020. Bliźniaczki będą się ścigać w ADAC GT4 Germany. Dziewczyny będą dzielić BMW M4 GT4 w zespole Molitor-Racing-Systems.
Tegoroczny sezon ADAC GT4 Germany będzie składać się z sześciu weekendów wyścigowych z wyścigami w Niemczech, Austrii i Holandii. Otwarcie sezonu zaplanowano na 14-16 sierpnia na torze Nürburgring.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: