Zuzanna Ścibior odnosi kolejne sukcesy na quadzie!

Młodziutka, ale zdeterminowana do osiągania coraz lepszych wyników, startująca na quadzie Zuzanna Ścibior, po raz kolejny udowodniła swoje świetne przygotowanie do tej dyscypliny.

Podczas zawodów w Bela u Jevicka było troche problemów technicznych z quadem. Na szczęscie udało sie je pokonać i Zuzanna Ścibior mogła walczyć o zwycięstwo.
fot. materiały zawodniczki

Dwa tygodnie temu, w niedzielę 8 września w miejscowości Bela u Jevicka, odbyła się kolejna eliminacja tegorocznych Amatorskich Mistrzostw Czech i Moraw CRC. Zuzanna Ścibior – zawodniczka, której patronuje Motocaina.pl ponownie zajęła pierwsze miejsce w klasie Ladies. Zdobyła 18 sekundową przewagę nad rywalkami.

Zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z Zuzką.

Czy pogoda próbowała pokrzyżować ci plany i utrudniała jazdę?
Nie. Dzień zaczął się pięknie. Od samego rana świeciło słońce i nie było widać ani jednej chmurki. Pogoda była wręcz idealna do jazdy.

Podczas pierwszego treningu wystąpiły problemy techniczne w quadzie. Co się stało?
Tak to prawda. Na drugim okrążeniu quad zaczął przerywać – nie miał mocy. Nie ukrywam, że bardzo mnie to zmartwiło bo walczę o pierwsze miejsce. Na szczęście mechanicy byli w stanie usunąć usterkę.

Maszyna startowa opada i Zuzanna Ścibior jedzie po kolejne zwycięstwo.
fot. materiały zawodniczki

Zdobyłaś najlepszy czas na kwalifikacjach. Co sprawia, że tak dobrze czujesz się na czeskich torach?
Czeskie tory są twarde i bardzo szybkie. Ja to uwielbiam. Czuje się na nich pewnie co pozwala mi pokazać swoje umiejętności, a zarazem nabyć nowe doświadczenie.

Sezon 2013 jest dla ciebie bardzo udany. Jak wygląda klasyfikacja generalna twojej klasy w Amatorskich Mistrzostwach Czech i Moraw?
Ostatnia eliminacja zmieniła ustawienie zawodniczek w klasyfikacji generalnej całego sezonu. Przed zawodami w Beli byłam trzecia. W tym momencie jestem na drugiej pozycji. I nadal mam szanse na pierwsze miejsce, po mimo, że nie wystartowałam w pierwszej eliminacji. Od samego początku wiem, że muszę dać z siebie wszystko, ponieważ aby nadrobić jedną eliminacje  muszę nadrobić 40 punktów straty.

Trzymamy kciuki!

Zuzanna Ścibior na pierwszym stopniu podium! Gratulacje!
fot. materiały zawodniczki

Zapraszamy do strony i profilu zawodniczki:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze