Zrzutka dla rodziny motocyklowego ratownika medycznego

29 lipca 2019
1
Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska organizuje zbiórkę środków finansowych dla żony i czwórki dzieci ratownika, który zginął w wypadku na autostradzie.

W dniu 18 lipca 2019 r. Waldemar Zięba – ratownik Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, zginął w wypadku na autostradzie A4 w okolicy Brzegu. Jechał do pracy przy organizacji Master Truck 2019. Pochowany został w sobotę na Cmentarzu Komunalnym w Zgorzelcu.

W wyniku tej tragedii jego żona i czwórka dzieci, pogrążeni w żałobie, muszą radzić sobie także z trudną sytuacją finansową. Dlatego Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska organizuje dla nich zbiórkę środków finansowych:

https://zrzutka.pl/a83gmz#

Wszystkie środki zostaną przekazane w formie darowizny rodzinie Waldemara.

Zobacz także: Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska – motocyklami na ratunek!

Waldek przez całe swoje życie pomagał, przekształcił swój motocykl w motoambulans, by z tą pomocą docierać szybciej i sprawniej. Jako wolontariusz zawsze znajdował czas na to, by wspierać potrzebujących. Brał udział w wielu charytatywnych inicjatywach, zbiórkach, piknikach - pomagając zbierać środki na leczenie, rehabilitację i pomoc tym, którzy tego potrzebowali. Jako człowiek wspierał dobrym słowem, ciepłem, serdecznością, życzliwością i empatią.

 

Komentarze

zawodowy kierowca
30 lipca 2019 11:40
Na zadnego z tych co maja swoje zycie i innych zlamanego grosza!
Bezprawnie podszywal się za pojazd uprzywilejowany mimo iz nie byl wezwany do zadnego zdarzenia w dodatku wyprzedzajac poboczem!!
Zrzutka by wspierac brawure i glupote- tylko do rownym jemu glupcom jest to kierowane!