Edyta Klim

Zostań sponsorem Evy Hakansson!

Eva Hakansson – zawodniczka, która bije rekordy prędkości motocyklem elektrycznym, prosi o Wasze wsparcie.

Eva Hakansson znalazła się w trudnym położeniu, ponieważ jej kolejny start stanął pod znakiem zapytania. Wyścigi na wyschniętym, słonym jeziorze w Australii są ogromnym przedsięwzięciem, a same koszty logistyki wyniosą ponad 20 000 USD, więc każde wsparcie ma znaczenie. Zawodniczka będzie się tam starała pobić rekord świata w uzyskanej prędkości, a ma już ich 15 na swoim koncie!

Zobacz także: Dlaczego według Evy pojazd elektryczny jest jak czekolada bez kalorii?

Eva zdecydowała się stworzyć globalną zbiórkę na rzecz kolejnego startu. Każdy indywidualny sponsor, który zainwestuje 10 USD lub więcej, może liczyć na swoje nazwisko na motocyklu KillaJoule podczas marcowego wyścigu w Australii. Większe składki nagradzane będą publikacją nazwiska na stronie internetowej, pocztówką z osobistym podziękowaniem i małym modelem 3D Evy i KillaJoule. A sponsorzy w wersji bronze, silver, gold i platinum mogą liczyć na jeszcze więcej korzyści marketingowych.

Elektryczny motocykl KillaJoule został zbudowany w garażu Evy i jej męża za wspólne, skromne fundusze. A w 2020 roku na swoją premierę czeka ich kolejny pojazd – Green Envy. Roczny budżet sportowy tej pary to kwoty, które wielkie zespoły potrzebują na jeden weekend wyścigów. Mimo to, właśnie zbudowany z sercem motocykl KillaJoule jest najszybszym na świecie i osiąga prędkość 434 km/h!

Strona zbiórki: https://scienceenvy.bigcartel.com/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze