Zobaczył wykroczenie, natychmiast poinformował policję. Też byś tak zrobił?

Przypadkowy kierowca nagrał wyjątkowo niebezpieczny manewr kierowcy BMW i od razu zgłosił to policji. Nie wszyscy uważają, że zachował się właściwie.

Samochodowa kamera zarejestrowała moment, w którym kierowca BMW ominął samochody stojące na czerwonym świetle, a później kontynuował jazdę lewą stroną jezdni, nie zważając na ciągłą linię i wyprzedzał tiry. Kierowca auta z kamerą dosłownie kilkaset metrów dalej zauważył patrol policji. Zatrzymał się i poinformował o zajściu funkcjonariuszy, którzy natychmiast ruszyli w pościg.

Tu film się urywa, ale autor relacjonuje, że BMW zostało zatrzymane kilka kilometrów dalej. Jego kierowca był bardzo zaskoczony interwencją, ale po obejrzeniu nagrania zgodził się na przyjęcie mandatu w wysokości 1000 zł.

Przeglądając komentarze pod filmem widać, że nie wszyscy uważają, że autor nagrania postąpił dobrze. A jakie jest wasze zdanie? Poinformowalibyście policję o nagranym przed chwilą wykroczeniu? Może zależałoby to od tego na ile byłoby ono poważne? Piszcie!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze