motocaina.pl logo

Zobaczył wykroczenie, natychmiast poinformował policję. Też byś tak zrobił?

10 lipca 2019
1
41
Przypadkowy kierowca nagrał wyjątkowo niebezpieczny manewr kierowcy BMW i od razu zgłosił to policji. Nie wszyscy uważają, że zachował się właściwie.

Samochodowa kamera zarejestrowała moment, w którym kierowca BMW ominął samochody stojące na czerwonym świetle, a później kontynuował jazdę lewą stroną jezdni, nie zważając na ciągłą linię i wyprzedzał tiry. Kierowca auta z kamerą dosłownie kilkaset metrów dalej zauważył patrol policji. Zatrzymał się i poinformował o zajściu funkcjonariuszy, którzy natychmiast ruszyli w pościg.

Tu film się urywa, ale autor relacjonuje, że BMW zostało zatrzymane kilka kilometrów dalej. Jego kierowca był bardzo zaskoczony interwencją, ale po obejrzeniu nagrania zgodził się na przyjęcie mandatu w wysokości 1000 zł.

Przeglądając komentarze pod filmem widać, że nie wszyscy uważają, że autor nagrania postąpił dobrze. A jakie jest wasze zdanie? Poinformowalibyście policję o nagranym przed chwilą wykroczeniu? Może zależałoby to od tego na ile byłoby ono poważne? Piszcie!

Komentarze

Ala
10 lipca 2019 09:59
Dziwnym trafem w Niemczech jest to powszechna praktyka. Pobłażanie bandytom drogowym wszyscy widziny w statystykach wypadków... Za te wykroczenia maniak w BMW za odrą sfraciłby prawo jazdy na pół roku i zapłacił kilka tysięcy ojro...
Wlkpan
10 lipca 2019 13:28
Kapuś tatuś z PZPR
Tatus > Wlkpan
10 lipca 2019 13:42
Ciekawe kim jest twoj tatuś i co bys powiedział gdybys właśnie ruszał na tym skrzyżowaniu mając zielone milego dnia
Wilk > Wlkpan
10 lipca 2019 14:24
Nick > Wlkpan
10 lipca 2019 17:32
Tez tak jeździsz ??
Michal > Wlkpan
12 lipca 2019 18:40
Widze, ze duzo wiesz. Jakis wiat szczesliwy ze cie ma.
Basia
10 lipca 2019 14:02
Słusznie postąpił
Wilk
10 lipca 2019 14:24
Bardzo słusznie!
Wojtek G
10 lipca 2019 14:30
Brawo prawidłową reakcja
Maro
10 lipca 2019 14:48
Bardzo dobrze. Tępić takich cwaniaków!!!
Cyc
10 lipca 2019 15:03
Jeżeli mi by nic nie zrobił to dlaczego bym miał informować ciekawe czy autor nagrania jest taki perfekcyjny i czy on by chciał jak by ktoś na niego doniósł deb....
GPU V427 > Cyc
10 lipca 2019 15:45
Ja nie jestem perfekcyjny ale takich numerów nie odpier....
Piotr > Cyc
10 lipca 2019 21:44
To jest właśnie nasza mentalność, pan zakłada, że na kazdego można donieść, a przecież wystarczy nie łamać prawa (czytaj: nie stwarzać zagrożenia dla innych uczestników ruchu). Komuna mentalna.
Pisio
10 lipca 2019 15:41
Głupota niektórych nie ma granic bardzo dobrze postąpił że doniósł na niego
Wiktor
10 lipca 2019 15:42
Dobrze zrobił, jeszcze nagrodę powinien dostać...
Młody
10 lipca 2019 15:50
Instruktor mi kiedyś powiedział: Gdy wsiadasz za kierownicę jedną noga jesteś w grobie a drugą przed prokuratorem: Możesz zginąć i w sumie to koniec kłopotów a możesz spowodować wypadek i wtedy prokurator i początek większych kłopotów... Tylko od Ciebie zależy czy wyjdziesz z auta bez kłopotów...
Użytkownik drpgi. > Młody
10 lipca 2019 18:52
Dobre powiedzenie
Tadek
10 lipca 2019 15:51
Dziadziuś mówił: Szybko jedzie, niedługo wolno będą go nieśli....
Coco
10 lipca 2019 15:55
Postawa godna naśladowania.bardzo dużo kierowców łamie przepisy.bezmózgowcy nie myslacy o innych uczestnikach ruchu.karygodne zachowanie kierowcy bmv.
Dex
10 lipca 2019 16:15
Bardzo dobrze
To już było > Dex
11 lipca 2019 09:04
"Kto mieczem wojuje od miecza ginie."... Totalna inwigilacja. Na jednego obywatela - 10ciu sheryfów... Nie idźcie ta drogą.
Użytkownik dróg
10 lipca 2019 16:18
Bardzo dobrze zrobił chamstwo trzeba tępić w zarodku.
Szm
10 lipca 2019 17:20
Dobrze zrobil
Drożdżówka
10 lipca 2019 18:05
Bardzo dobrze bmw kierował idjota.
Użytkownik drogi.
10 lipca 2019 18:50
Postąpił słusznie. To nie była błachostka. Też bym powiadomił " drogówkę". Zagraniczne tablice, to może czuć się bezkarnie. Jak szukać później kierowcy.
Jjjjj
10 lipca 2019 19:23
Tak
Jarosław K.
11 lipca 2019 06:30
Bryczka Młodzieży Wiejskiej więc czego się wy spodziewcie. Od zawsze wiadomo że BMW jeżdżą tylko buraki którym się wydaje że im wszystko wolno a przepisy są ale nie dla nich
M. > Jarosław K.
11 lipca 2019 08:37
Uwierz mi, że w każdym aucie jeżdżą idioci. Sam jeżdżę BMW i wybrałem sobie malutki silnik 1.8. Nie szaleje na drogach, staram się jeździć przepisowo i nie stwarzać zagrożenia w ruchu. Ale ile razy ktoś wymusił pierwszeństwo albo wyprzedzal mnie na podwójnej ciągłej prosto na maskę TIRa to nie zlicze. To nie kwestia marki, to kwestia narodu.
Ttt
11 lipca 2019 13:03
Ciekawi mnie tylko jedno ? Czy swoje wykroczenia też zgłasza
Krzyś
11 lipca 2019 14:47
Przez takich jak ten kierowca BMW gina ludzie na drogach. Bardzo dobrze, że inny kierowca poinformował patrol policji. Szkoda tylko, że mu prawa jazdy nie zabrali
Darek > Krzyś
12 lipca 2019 10:18
Proszę sobie przypomnieć wypadek z Słowacji. Rajd Polaków i tragiczny wypadek. Może jeśli ktoś wcześniej by zareagował na takie coś na drodze, pisze coś bo słów mi brak jak to opisać to facet dziś by jeszcze żył.
Karol
12 lipca 2019 16:41
Wogole policja stala i nie reagowala ale jak uslyszeli ze sa nagrywani odrazu pojechali bez kamery to napewno ineczej sie by zachowali
Darek
12 lipca 2019 16:47
Bardzo dobrze. Zrobiłbym tak samo. Koniec cwaniactwu.
Darek
12 lipca 2019 16:47
Bardzo dobrze. Zrobiłbym tak samo. Koniec cwaniactwu.
Kasia
12 lipca 2019 22:37
I bardzo dobrze że zgłosił to zajście na policję tak powinien zachować się każdy normalny kierowca i człowiek. Brawo Panie kierowco
dawid
13 lipca 2019 09:56
bardzo dobrze
Olo
14 lipca 2019 02:22
Zabrać prawo jazdy to mało .powinien dostać jeszcze 10 naturę na gola D.
EwaP54
14 lipca 2019 09:39
Gdyby każdy kierowca reagował na idiotów na drodze, na pewno byłoby bezpieczniej. To nie żaden kapuś lecz mądry człowiek, który dba o nasze zdrowie i życie. Życzmy sobie więcej takich kierowców, bo niestety przybywa idiotów na drodze, którzy zagrażają naszym rodzinom. Pochwalam takich donosicieli. Brawo!!!
On
15 lipca 2019 23:06
Podpierdalacz w pracy też pewnie w dupe włazi
On
15 lipca 2019 23:06
Podpierdalacz w pracy też pewnie w dupe włazi
Maro
16 lipca 2019 20:57
Prawidłowo, a co byłoby gdyby ktoś jechał z naprzeciwka czy wzdłuż? Min 1000 i zabrane prawko!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje