Zobaczcie zwiastun 30 sezonu „Top Gear”! Będzie się działo?

11 marca 2021
1
19
1
Kultowy motoryzacyjny program już po raz 30 powraca na antenę! W nowym sezonie Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness obiecują przejść samych siebie, testując do granic możliwości nowe i stare samochody oraz... wcielając się w rolę Jamesa Bonda!

„Top Gear”, bez wątpienia najpopularniejsze motoryzacyjne show na świecie, wraca na antenę! 11 kwietnia o 22:00 na antenie BBC Brit wystartuje 30 sezon kultowego show! Jakie atrakcje przygotowali dla widzów Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness?

Przeczytaj też: Dlaczego Jodie Kidd odpuściła Top Gear?

W nowym sezonie przygotowano dla widzów między innymi off-roadowy odcinek specjalny, którego gwiazdami będą G-Wagen i nowy Land Rover Defender. Na widzów czekać będzie też specjalny odcinek o samochodach z filmów o Jamesie Bondzie. Oczywiście nie zabraknie też recenzji samochodów, w tym Toyoty GR Yaris, Ferrari Roma czy Lamborghini Sian.

Komentarze

Stanley69
12 marca 2021 13:04
Top gear skonczyl sie razem z odejsciem starych prowadzacych to co teraz jest to napewno nie jest top gear tylko jakas marna podrobka na sile, taka prawda