Zobacz wszystkie rajdówki Barbórki przed Galerią Bemowo

Nie lada gratka dla fanów motoryzacji! W piątek, 1 grudnia, w godzinach 10.00-17.00 na parkingu przed Galerią Bemowo odbędą się badania kontrolne samochodów, które wystartują w 55. Rajdzie Barbórka 2017!

W sobotę 2 grudnia już po raz 55. wystartuje Rajd Barbórka. Przedsmak rajdowych emocji miłośnicy motoryzacji będą mogli poczuć w piątek, 1 grudnia. Tego dnia  o godzinie 10.00 na parkingu przed Galerią Bemowo ruszą badania kontrolne pojazdów, które zmierzą się w tegorocznej odsłonie rajdu. Do badań kontrolnych przystąpi ponad 100 załóg. Listę zawodników otwiera mistrzowska załoga LOTOS Rally Team, Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. Rajdowi kibice zobaczą także m.in. aktualnych mistrzów Polski – Filipa Nivette i Kamila Heller oraz legendę Rajdu Barbórka – Tomasza Kuchara. Badania kontrolne na parkingu przed Galerią Bemowo potrwają do godziny 17.00.

„Przed nami wielkie sportowe wydarzenie. Już po raz kolejny przed Galerią Bemowo będzie można podziwiać drużyny startujące w Rajdzie Barbórka. Fani motoryzacji będą mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska rajdowym maszynom, ale także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Po  badaniach kontrolnych, na terenie Autodromu Bemowo odbędą się jazdy testowe. 55. Rajd Barbórka wystartuje 2 grudnia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze