Zobacz wszystkie rajdówki Barbórki przed Galerią Bemowo

Zobacz wszystkie rajdówki Barbórki przed Galerią Bemowo
Nie lada gratka dla fanów motoryzacji! W piątek, 1 grudnia, w godzinach 10.00-17.00 na parkingu przed Galerią Bemowo odbędą się badania kontrolne samochodów, które wystartują w 55. Rajdzie Barbórka 2017!

W sobotę 2 grudnia już po raz 55. wystartuje Rajd Barbórka. Przedsmak rajdowych emocji miłośnicy motoryzacji będą mogli poczuć w piątek, 1 grudnia. Tego dnia  o godzinie 10.00 na parkingu przed Galerią Bemowo ruszą badania kontrolne pojazdów, które zmierzą się w tegorocznej odsłonie rajdu. Do badań kontrolnych przystąpi ponad 100 załóg. Listę zawodników otwiera mistrzowska załoga LOTOS Rally Team, Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran. Rajdowi kibice zobaczą także m.in. aktualnych mistrzów Polski – Filipa Nivette i Kamila Heller oraz legendę Rajdu Barbórka – Tomasza Kuchara. Badania kontrolne na parkingu przed Galerią Bemowo potrwają do godziny 17.00.

Zobacz wszystkie rajdówki Barbórki przed Galerią Bemowo

„Przed nami wielkie sportowe wydarzenie. Już po raz kolejny przed Galerią Bemowo będzie można podziwiać drużyny startujące w Rajdzie Barbórka. Fani motoryzacji będą mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska rajdowym maszynom, ale także spotkać kierowców, pilotów i członków załóg” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Po  badaniach kontrolnych, na terenie Autodromu Bemowo odbędą się jazdy testowe. 55. Rajd Barbórka wystartuje 2 grudnia.

Zobacz wszystkie rajdówki Barbórki przed Galerią Bemowo

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.