Zobacz samochód zespołu, w którym będzie się ścigał Robert Kubica!

Jeśli nie możesz pojechać na jeden z wyścigów, w którym wystartuje Robert Kubica w tym sezonie, możesz do 5 lutego na własne oczy obejrzeć samochód zespołu Williams Racing, w którym będzie się ścigał polski kierowca.

Bolid Williams Racing – zespołu, dla którego w tym sezonie F1 będzie jeździł Robert Kubica –  jest dostępny dla kibiców. Maszynę można oglądać w siedzibie PKN Orlen w Warszawie do 5 lutego.

Za nami konferencja prasowa, podczas której ogłoszono nawiązanie współpracy pomiędzy zespołem Williams Racing, Robertem Kubicą i PKN Orlen. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli zobaczyć bolid teamu Williams z 2017 roku (zbliżony do tego, którym Robert Kubica będzie zmagał się na torach wyścigowych całego świata w sezonie 2019), na którym zaprezentowano ekspozycję logotypu Orlen.

Fani królowej motoryzacji i wracającego do ścigania w F1 Kubicy, mogą obejrzeć bolid w siedzibie PKN Orlen, w budynku Senator na ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Jest to niepowtarzalna okazja, by przyjrzeć się z bliska maszynie, która osiąga ponad 300 km/h i zrobić jej zdjęcie.  

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze