Zobacz, jak złodzieje kradną samochód

Kradzież samochodu to dla doświadczonego złodzieja bułka z masłem. W tym przypadku monitoring nagrał całą operację, która trwała zaledwie trzy minuty, podczas których złodzieje rozpracowali zabezpieczenia Hondy Civic.

Według policyjnych statystyk Warszawa i okolice to bardzo specyficzny rejon w kwestii kradzieży samochodów. Najbardziej popularne są marki japońskie, takie jak Toyota, Honda czy Mazda. W pozostałej części kraju złodzieje specjalizują się w samochodach grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat). 

W Warszawie złodzieje na tyle wyspecjalizowali się w kradzieży aut japońskich, że w Komendzie Stołecznej Policji powstał specjalny zespół „Tokio”, zajmujący się rozpracowywaniem złodziei.

Kilka dni temu w sieci pojawił się film, na którym możemy zobaczyć jak przestępcy kradną białą Hondę Civic Type R o numerach rejestracyjnych WN1390C i numerze VIN SHHFN2380AU000156. Do zdarzenia doszło wieczorem 27 października z ulicy Szwoleżerów 131 w Ząbkach.

Na filmie z monitoringu można zobaczyć, że dwóch mężczyzn potrzebowało zaledwie trzech minut żeby odbezpieczyć samochód i nim odjechać.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze