Znana rosyjska infuencerka naprawia usterkę w Ładzie Niva. Zobacz film, który jest hitem Internetu!

Ostatnio hitem Internetu stało się nagranie, na którym znana rosyjska influencerka naprawia fabryczną usterkę we wlewie paliwa w Ładzie Niva. Dziewczyna była zmuszona naprawić, ją sama bo producent ani serwis nie umieli znaleźć usterki!

Samochód który wszyscy doskonale znamy jako Łada Niva, jest produkowany nieprzerwanie od 1977 roku. Przez wiele lat oferowany był jako Łada 4×4, ponieważ nazwa Niva stała się własnością Chevroleta. Dlatego też od 2003 roku można było niewielkiego SUV-a, znanego jako Chevrolet Niva.

Ostatnio zaczęło się to jednak zmieniać. Łada przejęła produkcję od amerykańskiej firmy i zaczęła robić porządki. Niva ponownie oznacza postradziecką, kanciastą terenówkę, za to jej kuzynka została podana modernizacji i nazywa się Niva Travel.

Ostatnio hitem Internetu stało się nagranie, na którym znana rosyjska influencerka Nastya Tuman naprawia fabryczną usterkę we wlewie paliwa w Ładzie Niva. Dziewczyna była zmuszona naprawić, ją sama bo producent ani serwis nie umieli jej znaleźć!

Influencerka kupiła Ładę Niva jako prezent dla swojego taty, ale gdy pojechała zatankować auto na stację paliw, okazało się, że podczas tankowania benzyna wylewa się z baku. Producent ani serwis nie widzieli w tym żadnego problemu. Nastya Tuman była więc zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce. Zobaczcie, jak jej poszło!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze