Złote Lamborghini Aventador – jak powstaje taki samochód?

Kilka dni temu na ulicach Warszawy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem złotego Lamborghini. Ten nietypowy kolor nadwozia nie jest dostępny w oficjalnej palecie lakierów włoskiego producenta. Zobaczcie, jak wygląda cały proces zmiany standardowego koloru na złoty.

Czy zastanawialiście się, skąd się biorą nietypowe kolory w supersamochodach? Najczęściej jest to efekt nałożenia specjalnej folii. Wbrew pozorom nie jest to kosztowny, ale na pewno czasochłonny proces. Do tego efekty są naprawdę niesamowite.

W sieci pojawił się film prezentujący Lamborghini Aventador, które przeszło taki tuning. Nietypowa złota folia sprawi, że samochód będzie widoczny już z daleka, a przy okazji oryginalny lakier będzie miał powłokę ochronna. 

Oklejanie folią jest coraz bardziej popularne wśród właścicieli samochodów. W razie, gdy dotychczasowy kolor się znudzi, można zdemontować folię i założyć nową. Na dodatek maszyna nie traci na wartości z powodu takich przeróbek.

https://www.youtube.com/watch?v=ei6E9U8cxsU

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Nie mam nic

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

no ja bym sie na to nie zdecydowała 😛 po pierwsze nie w moim guście 😀 a po drugie taka diametralna lakieru i to jeszcze TAKIEGO samochodu to dla mnie masakra. ja tam wole oryginalny lakier, ładne się świeci od wosku http://k2.com.pl/produkty/k2-quantum?utm_source=b2cms&utm_medium=ko i to najwazniejsze 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

ja nie wiem jak można coś takiego robić 🙁 każdy ma swój gust.. ale dla mnie lakier to świętość i bym go w życiu nie „kolorowała”. Tylko wosk http://k2.com.pl/produkty/k2-proton-200g-gabka-mikrowlokno?utm_source=b2cms&utm_medium=ko żeby się pięknie świecił i tyle..

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze