Złote Lamborghini Aventador – jak powstaje taki samochód?

Złote Lamborghini Aventador – jak powstaje taki samochód?
Kilka dni temu na ulicach Warszawy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem złotego Lamborghini. Ten nietypowy kolor nadwozia nie jest dostępny w oficjalnej palecie lakierów włoskiego producenta. Zobaczcie, jak wygląda cały proces zmiany standardowego koloru na złoty.

Czy zastanawialiście się, skąd się biorą nietypowe kolory w supersamochodach? Najczęściej jest to efekt nałożenia specjalnej folii. Wbrew pozorom nie jest to kosztowny, ale na pewno czasochłonny proces. Do tego efekty są naprawdę niesamowite.

W sieci pojawił się film prezentujący Lamborghini Aventador, które przeszło taki tuning. Nietypowa złota folia sprawi, że samochód będzie widoczny już z daleka, a przy okazji oryginalny lakier będzie miał powłokę ochronna. 

Oklejanie folią jest coraz bardziej popularne wśród właścicieli samochodów. W razie, gdy dotychczasowy kolor się znudzi, można zdemontować folię i założyć nową. Na dodatek maszyna nie traci na wartości z powodu takich przeróbek.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.