Zlot motocykli BMW w Wiśle już 15-17 czerwca!

Asfalt, szuter, off-road, a może szkolenie? Na XVIII Międzynarodowym Zlocie Motocykli BMW w Wiśle każdy znajdzie coś dla siebie! Wydarzeniu patronuje motocaina.pl - bądźcie tam razem z nami!

Jak co roku BMW Klub Motocykle Polska przygotował otwartą imprezę nie tylko dla właścicieli motocykli marki BMW, ale wszystkich pasjonatów motocyklowej jazdy.

Miłośnicy asfaltowej turystyki wyruszą w trasę po atrakcjach Beskidu Śląskiego, spragnieni bocznych dróg i szutrów będą wspinać się po widokowych odcinkach po słowackiej stronie granicy, a wielbiciele hard enduro trafią na wiele błotnistych ścieżek.

Podczas gdy grupy turystyczne będą krążyć po regionie, odbędą się trzy rodzaje szkoleń techniki jazdy, prowadzone przez certyfikowanych instruktorów. Osoby, które czują potrzebę doszkolenia się w jeździe w terenie mogą poćwiczyć pod okiem Touratech Polska oraz Akademii Enduro, natomiast na chętnych do doskonalenia manewrów on-roadowych czekać będzie instruktor BMW Motorrad International Instruktor Academy.

Dodatkowo w tym samym czasie będą miały miejsce prezentacje najnowszych modeli F 750 GS i F850 GS oraz jazdy testowe. Na brak wyboru nie będzie można zatem narzekać.

Po zakończeniu jazd i szkoleń uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w zawodach i konkursach z nagrodami. Aby wzmocnić reprezentację kobiet w tych konkurencjach przewidziano nagrodę dla każdej uczestniczki, która weźmie udział w konkursach sprawnościowych z jazdy on i/lub off road. I niezależnie od wyniku gwarantowana jest dobra zabawa!

Będzie również możliwość odświeżenia wiedzy o  zasadach udzielania pierwszej pomocy oraz wygrania atrakcyjnych nagród w loterii fantowej. Szczegóły znajdziecie w poniższej agendzie, a rejestracja odbywa się przez stronę www.bmw-klub-motocykle.pl.

Imprezie patronuje motocaina.pl

XVIII Międzynarodowy Zlot Motocykli BMW 2018 – Hotel Stok w Wiśle (https://www.hotelstok.pl/) – 15-17 czerwca 2018 {{ download(219) }}

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze