Zlot Master Truck pod Opolem

Las Vegas, Eagle i Lara Croft – tak wdzięczne imiona noszą najpiękniejsze ciężarówki Europy, które zjechały do Polski na 8. Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.

Ciężarówki przybyły do nas przede wszystkim ze Skandynawii, trzeba jednak dodać, że i w Polsce nie mamy się czego wstydzić, jeżeli chodzi o tuning ciężarowy. Cały konwój pojedzie z Łodzi przez Częstochowę, Lubliniec i Dobrodzień w kierunku Opola, a konkretniej lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi.
Zlot będzie obfitować w atrakcje. Zobaczyć będzie można wszelkiego rodzaju poruszające się maszyny tego świata – militarne, off-roadowe, rolnicze, budowlane, lotnicze i ich jeżdżące oraz statyczne miniatury. Nie zabraknie pereł zza oceanu oraz klasycznych oldtimerów. Na zlot specjalnie zostanie sprowadzony zwycięski pojazd tegorocznego rajdu Dakar. Szykują się też premiery najnowszych sprzętów tuningowych, a pojazdy zaprezentują także kierowcy rajdowi, np. Maciej Stańco. Będzie można także zapoznać się z najnowszymi zdobyczami techniki motoryzacyjnej i nie tylko oraz polatać szybowcem lub poskakać ze spadochronem.

fot. materiały organizatora

Ciekawostką jest rozegranie na zlocie polskiego finału europejskiego konkursu na najlepszego młodego kierowcę zawodowego, który z Opola pojedzie na finał do Szwecji, gdzie zawalczy z innymi finalistami z Europy o nowiutką, wartą kilkaset tysięcy euro Scanię.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze