Złośliwe zajechał drogę drugiemu kierowcy, prawie doprowadził do tragedii

Dlaczego złośliwe zajeżdżanie drogi i hamowanie jest tak niebezpieczne, szczególnie na drogach szybkiego ruchu? To nagranie daje doskonałą odpowiedź.

Od początku filmiku widzimy obydwu bohaterów tego nagrania. To czarny Ford Ka i szybko doganiająca go Toyota Auris. Kierujący pierwszym z aut wyprzedził białego Yarisa, ale nie zjechał na prawy pas, widząc za sobą inny pojazd. Nie zrobił tego z premedytacją? Uważał, że nie musi, bo niedługo będzie wyprzedzał tira? A może nie używa lusterek?

Kierowca Sharana zmniejszył prędkość, więc kierowca tira celowo w niego wjechał

Bez względu na powód, zablokował kierującego Toyotą na około 20 sekund. Temu bardzo się to nie spodobało, więc zajechał drogę Fordowi, zmuszając jego kierowcę do lekkiego odbicia kierownicą w prawo.

Najpierw prowokował innego kierowcę, a potem robił z siebie ofiarę

Niestety osoba siedząca za kierownicą Ka nie odbiła delikatnie, tylko gwałtownie. W konsekwencji straciła panowanie nad autem, które obróciło się o 360 stopni i zatrzymało, blokując autostradę. Na szczęście nic w niego nie uderzyło. Gdyby zrobił to jadący za nim tir, byłaby tragedia. Już wiecie dlaczego każde złośliwe zachowanie może, szczególnie przy większej prędkości, mieć bardzo poważne konsekwencje.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze