Zimowa kolekcja Harley-Davidson. Galeria

Wyprzedzając o krok nadejście zimy, Harley-Davidson zaprezentował nową zimową kolekcję odzieży MotorClothes.

Zimowa kolekcja to kolejna odsłona charakterystycznego stylu marki Harley-Davidson. Obejmuje ona całą gamę odzieży – od koszul przydatnych przy dłubaninie w garażu, po skórzane kurtki. Zaprezentowane ubrania to połączenie łatwych do utrzymania, wodo- i wiatroodpornych materiałów, jak i grubych tkanin z domieszką wełny, które zatrzymują ciepło, umożliwiając dłuższe przejażdżki nawet w mroźne, zimowe dni. W kolekcji znalazły się także koszuli i koszule z klasycznymi nadrukami i w kolorach inspirowanych nadchodzącą porą roku, uszyte z trudno gniotącej się i łatwej w utrzymaniu tkanin.   

Nowa odsłona damskiej odzieży to według producenta ekstrawagancja, odważne stylizacje i warstwowanie tkanin, mające zapewnić ciepło i wygodę w czasie zimnych dni. Panie mogą wybierać odzież od przytulnych dzianin, przez materiały z ozdobnymi motywami, po skóry z efektem zniszczenia. Stylizacje mają odzwierciedlać urok i blask okresu świątecznego oraz buntowniczą naturę motocyklistek.

Jedną z propozycji jest lekka skórzana kurtka Alexis 3-in-1 Leather Jacket. Ma zapewniać tę samą swobodę ruchu co model męski, będąc jednocześnie bardziej dopasowaną i ozdobioną modnymi nadrukami. Do kurtki dopiąć można także ocieplający kaptur, a w specjalnych kieszeniach umieścić protektory do jazdy na motocyklu.

Audi ABT RS4-S - godny rywal dla BMW M3. Po tuningu
Dla motocyklistek zaprojektowano również wodoodporną kurtkę Waterproof 3-in-1 Functional Jacket, która ma chronić przed zimową pogodą, nie tracąc swojego wielofunkcyjnego charakteru.

Zimowa kolekcja dla Pań zawiera też sporo dopasowanych bluzek z długimi rękawami. Dodatkowymi akcesoriami na szczególnie chłodne zimowe miesiące są czapki i miękkie szale z delikatnie połyskującymi cekinami i kamieniami imitującymi diamenty.

 

 

 

 

 

 

Alfa Romeo 6C 2500 Villa d’Este - kwintesencja elegancji?
Wśród propozycji dla mężczyzn znajdziemy skórzaną kurtkę Rocker Back 3-in-1. Uszytą ze średniej grubości skóry kurtkę można w ciągu kilku chwil dostosować do aktualnych warunków atmosferycznych. Jej odpinany kaptur z bawełny ma utrzymywać temperaturę w chłodniejsze dni, a system wentylacji umożliwiać przepływ powietrza i pomagać odprowadzić nadmiar zgromadzonego ciepła.

 

 

 

W zimowej ofercie znalazła się też nylonowa kurtka Hex Head Quilted Jacket. Dzięki pikowanej podszewce wyściełającej od wewnątrz całą kurtkę i zamykanym na zamek kieszeniom idealnym do ogrzania dłoni kurtka ma być ciepła.

Źródło: informacja prasowa Harley-Davidson

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze