Zgłoszenie na Puchar Kobiet Motocaina.pl

Zweryfikuj swoje umiejętności jako kierowcy, rywalizuj z innymi, pełnymi zapału do jazdy kobietami i wygraj wiele cennych nagród w warszawskim Pucharze Kobiet Motocaina.pl! Objaśniamy, co należy zrobić, aby zgłosić swój udział, krok po kroku.

 

Magda Wilk – kierowca wyścigowy, doradzi jak poprawnie przejechać próby.
fot. Jola Żuk

Jeśli jesteś zainteresowana uczestnictwem w Pucharze Kobiet Motocaina.pl (o zawodach szerzej przeczytasz tutaj) zapisz na swoim komputerze załączony poniżej wniosek. Następnie wypełnij dokładnie wszystkie pola zgłoszenia i zapisz zmiany. Plik wyślij jako załącznik mailem na adres puchar@motocaina.pl wraz ze skanem dowodu przelewu wpisowego (120 złotych) na konto Motocaina.pl w VW Bank Direct o numerze 63 2130 0004 2001 0465 3069 0001. W tytule przelewu umieść informację: wpisowe IMIĘ NAZWISKO za udział w PK Motocaina.pl

 

Takie zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do godziny 12, 5 października 2011 roku.

Zapisany na komputerze plik wydrukuj i podpisz własnoręcznie. Przyjedź z tym dokumentem, ważnym prawem jazdy kat. B, dowodem rejestracyjnym samochodu, którym będziesz startować wraz z jego ubezpieczeniem OC i NW (auto musi mieć też apteczkę i gaśnicę) oraz dowodem osobistym i kaskiem dnia 8 października na teren Automobilklubu Polski przy ul. Powstańców Śląskich 127 (płyta lotniska Bemowo, wjazd od ul. Piastów Śląskich). Tam należy się zgłosić do biura zawodów, gdzie otrzymasz pełen pakiet informacyjny (mapki, harmonogram czasowy, talony na catering) i naklejki: sponsorów, organizatorów oraz numer startowy.

Chcesz zwyciężyć w Pucharze? Trzeba się zgłosić
fot. Motocaina.pl

Potem już tylko krótka odprawa z informacją o zasadach Pucharu Kobiet Motocaina.pl i będziemy czekać na Ciebie na starcie pierwszej próby o godzinie 9.30 (dokładny harmonogram imprezy znajdziesz tutaj). 

Próby będą polegały na przejechaniu wytyczonej pachołkami lub oponami trasy (będzie ją można wcześniej przejść na piechotę) w możliwie najkrótszym czasie. Każda uczestniczka, lub dwuosobowa załoga w jednym aucie startuje oddzielnie, indywidualnie. Zaraz po ukończeniu jedej próby, należy się udać w kierunku następnej, zgodnie z harmonogramem czasowym.

Każda załoga i uczestniczka będzie miała sesję zdjęciową z profesjonalną fotograf – zdjęcia otrzymają panie najpóźniej tydzień po zakończeniu imprezy. Harmonogram czasowy podjazdu w miejsce wyznaczone na sesję zdjęciową na terenie lotniska Bemowo zostanie przekazany razem z pakietem informacyjnym rano 8/10 przed odprawą.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania paniom i oglądania show – wstęp bezpłatny.

Kontakt:
Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl 
602 624 140

Magdalena Wilk
wilk@motocaina.pl 
502 262 964  

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze