Zestaw iPhone dla motocyklistek

12 października 2009
Masz telefon Apple i fisia na jego punkcie? Są takie przypadki. Ponadto jesteś motocyklistką i trudno Ci się pogodzić z brakiem rozmów telefonicznych podczas jazdy? Jest na to rada.
fot. iBike Rider

Dzięki dość prostemu wynalazkowi - zwyklej plastikowej i nieprzemakalnej obudowie, którą można doczepić do rękawa kurtki lub przy kierownicy motocykla - otrzymujemy łączność ze światem podczas podróżowania jednośladem. IBike Rider zawiera dodatkowo specjalny, motocyklowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem doczepianym do kasku oraz dodatkową baterię (wiadomo, podczas jazdy mamy sporo czasu na gadanie ;-). Rozmowy telefoniczne odbietrana są za pomocą przycisku umieszczonym na kablu biegnącym od urządzenia do słuchawek.

fot. iBike Rider

Oczywiście razem z instalacją w przezroczystym opakowaniu naszego iPhone'a, mamy możlwiość słuchania ulubionych mp3, korzystania z GPS, czy dzięki specjalnemu oprogramowaniu - otrzymywania informacji o radarach. Po zatrzymaniu motocykla, mamy także dostępn do internetu (jesli jest zasięg), ale to - prawdopodobnie wymagać będzie wyjęcia telefonu z pokrowca iBike Rider.

Cały zestaw kosztuje w granicach 470 złotych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!