Zestaw iPhone dla motocyklistek

Masz telefon Apple i fisia na jego punkcie? Są takie przypadki. Ponadto jesteś motocyklistką i trudno Ci się pogodzić z brakiem rozmów telefonicznych podczas jazdy? Jest na to rada.

fot. iBike Rider

Dzięki dość prostemu wynalazkowi – zwyklej plastikowej i nieprzemakalnej obudowie, którą można doczepić do rękawa kurtki lub przy kierownicy motocykla – otrzymujemy łączność ze światem podczas podróżowania jednośladem. IBike Rider zawiera dodatkowo specjalny, motocyklowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem doczepianym do kasku oraz dodatkową baterię (wiadomo, podczas jazdy mamy sporo czasu na gadanie ;-). Rozmowy telefoniczne odbietrana są za pomocą przycisku umieszczonym na kablu biegnącym od urządzenia do słuchawek.

fot. iBike Rider

Oczywiście razem z instalacją w przezroczystym opakowaniu naszego iPhone’a, mamy możlwiość słuchania ulubionych mp3, korzystania z GPS, czy dzięki specjalnemu oprogramowaniu – otrzymywania informacji o radarach. Po zatrzymaniu motocykla, mamy także dostępn do internetu (jesli jest zasięg), ale to – prawdopodobnie wymagać będzie wyjęcia telefonu z pokrowca iBike Rider.

Cały zestaw kosztuje w granicach 470 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze