Zestaw akcesoriów Mercedesa stworzony we współpracy ze Swarovskim

Niemiecki producent zainspirował się słowami Marilyn Monroe o tym, że „diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny” i, wraz ze Swarovskim, przygotował biżuterię oraz ekskluzywne akcesoria, nie tylko do samochodu.

Wśród dodatków dostępnych w ofercie Mercedesa znajdziemy na przykład linię biżuterii wykonanej z pozłacanego (w kolorze różowego złota) metalu z czarnymi kryształami Swarovskiego. Składają się na nią naszyjnik, bransoletka oraz pierścionek – wszystkie z czarnym, prostokątnym kryształem.

Do kompletu można dobrać jeszcze kółko na klucze, również w kolorze różowego złota, z owalnym brelokiem wysadzanym czarnymi kryształami Swarovskiego oraz notes z czarnej skóry i z klamrą także wysadzaną czarnymi kryształami. Najlepiej zapisywać w nim notatki za pomocą dedykowanego (jakżeby inaczej) pióra kulkowego w kolorze różowego złota, wykończonego białymi kryształami Swarovskiego oraz wygrawerowanym laserowo logo.

Na liście akcesoriów przygotowanych przez Mercedesa i Swarovskiego znajduje się też kilka wersji kółek na klucze z brelokiem będącym logo niemieckiego producenta. Całość może być czarna lub srebrna, a otoczenie gwiazdy wysadzane czarnymi, niebieskimi, białymi lub czerwonymi kryształami. Podobnie jest w przypadku breloka w postaci paska z czarnej lub czerwonej alcantary.

Panie ceniące styl i elegancję mogą wybierać także wśród zegarków. Classic Glamour ma czarną tarczę z ośmioma białymi kryształami Swarovskiego wyznaczającymi godziny (pozostałe zaznaczono numerycznie), a w środku tarczy znalazł się okrąg włożony czarnymi kryształami. Zegarek ma 37 mm średnicy, kwarcowy mechanizm i wytrzymuje ciśnienie do 5 atmosfer.

Sport Fasion to zegarek, w którym wykorzystano 12 kryształów Swarovskiego dla wyznaczenia godzin na tarczy. Jej śliwkowe elementy oraz pasek z białego silikonu podkreślają sportowy design. Średnica zegarka to 39 mm, jest wodoszczelny i ma mechanizm kwarcowy.

Z kolei Fashion Gold ma klasyczną, granatową tarczę i stalową obudowę w złotym kolorze. Złote są także wskazówki, a elegancki zegarkowi nadaje sześć kryształów Swarovskiego. Jego tarcza ma średnicę 35 mm, a niebieski pasek jest skórzano-tekstylny.

Ostatni z czasomierzy to Black Edition, wykonany z czarnej stali i wykończony 48 białymi kryształami Swarovskiego. Otaczają one tarczę oraz niebieską wskazówkę sekundnika. Zegarek ma średnicę 36 mm i wytrzymuje ciśnienie 10 atmosfer. Ciekawym uzupełnieniem do niego jest bransoletka, również Black Edition, łącząca czerń i niebieskie elementy. Jej podwójny pasek wykonano z czarnej alcantary i wykończono czarnymi oraz niebieskimi kryształami Swarovskiego i z czarnym zatrzaskiem.

Listę akcesoriów przygotowanych przez Mercedesa i Swarovskiego zamyka pendrive o pojemności 16 GB, wykonany z czarnego polikarbonu wysadzanego czarnymi kryształami oraz psia obroża. Skórzana, wykończona czarnymi kryształami oraz mająca klamrę w kolorze różowego złota, może być zamówiona w rozmiarze 28-36 cm oraz 48-56 cm, co powinno dopasować ją zarówno do małych, jak i dużych czworonogów.

{{ gallery(2266) }}

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze