Zenith i Range Rover stworzyli luksusowy zegarek

Samochody brytyjskiego producenta to wysoka półka cenowa, dlatego wraz z premierą modelu Velar pojawił się zestaw luksusowych gadżetów sygnowanych logo marki, a wśród nich zegarek Zenith.

Zenith Chronomaster El Primero Range Rover Velar Special Edition – pod tą długą nazwą skrywa się najnowszy owoc współpracy szwajcarskiego producenta zegarków i brytyjskiej firmy motoryzacyjnej. Po raz drugi obie firmy spotykają się przy specjalnym projekcie. Po raz ostatni miało to miejsce przy premierze specjalnej wersji Range Rovera SVAutobiography Dynamic.

Najnowsze dzieło zadebiutowało w Genewie tuż obok samochodu. Zegarek, podobnie jak SUV, powstał z luksusowych elementów. Koperta w rozmiarze 42 mm powstała z ceramizowanego aluminium, a elementy tarczy wykonano z polerowanej miedzi oraz innych szlachetnych metali. Tył zegarka odkrywa mechanizm i pojawiają się tam oznaczenia specjalnej edycji. Pasek wykonano ze specjalnego rodzaju skóry cielęcej, wykorzystywanej również w modelu Velar.

Za nowego Range Rovera trzeba zapłacić co najmniej 50 895 dolarów, dlatego cena zegarka nie powinna przerażać tych, którzy mogą sobie pozwolić na ten samochód. Zegarek wyceniono na 8700 dolarów i pewnie nie zabraknie na niego chętnych.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Zastanawiam się po co wydawać dziesiątki tysięcy złotych na zegarki, jeśli za kilkaset złotych można mieć np. porządne Miugo. Czasami jedyne o co chodzi, to powiedzieć ile sie zapłaciło, bo tańsze marki wykonują zegarki niejednokrotnie znacznie lepiej, niz te najdroższe…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ja ostatnio stałem się absolutnym miłośnikiem klasycznych modeli i precyzji wykonania. Brat polecił mi Miugo i muszę stwierdzić, że dużą przyjemnosc sprawiło mi skompletowanie paska i tarczy tego zegarka. Nie wspominając o śmiesznej wręcz w porównaniu do pracyzji wykonania ceny.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

nie wiem, po co przzepłacać – ostatnio szukałam zegarka dla taty i przechodziłam kilka slonów i nic mi nie podeszło. trafiłam przypadkiem na strone miugo i stworzyłam la taty spersonalizowany zegarek – to niezapomniana pamiętka 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze