Zegarek ze skorpionem

Logo Abartha - tunera samochodów marki Fiat nie trzeba przypominać nikomu. Teraz zegarek ze słynnym skorpionem możemy kupić w prezencie dla bliskiego nam mężczyzny. Jest tylko jedno „ale"...

Cenny zegarek mierzy cenny czas
fot. Abarth

Oryginalny zegarek dla każdego mężczyzny, ceniącego samochody i najwyższą jakość wykonania, jest dziełem francuskiej firmy BRM. Zegarek ma tytanową kopertę oraz czarny pasek z nomexu z czerwonymi przeszyciami nawiązującymi do wyposażenia samochodów Abarth. Jest zdobiony logiem skorpiona - na tarczy i na przyciskach. Jego sercem jest doskonały chronograf o wielkiej precyzji. Sam zegarek jest, zdaniem producenta, tak dynamiczny, elegancki i niepowtarzalny, jak samochody Abarth. I tu właśnie kryje się to jedno „ale".

BRM V12-T-44 - zegarek spod znaku skorpiona, zostanie wyprodukowany tylko w 49 limitowanych i numerowanych egzemplarzach. Jego koszt wyniesienie 4,900 euro. Dużo jak na zegarek dla automaniaka.

Gdybyście chciały go jednak obejrzeć, zapraszamy tutaj.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.