Zegarek Casio EFS-560 HR – wyjątkowe wykończenie przypomina asfaltową nawierzchnię toru wyścigowego

Spółka Casio Computer Co., Ltd. ogłosiła premierę zegarka EFS-560HR, najnowszego modelu powstałego we współpracy z Honda Racing należącego do linii EDIFICE - wydajnych metalowych zegarków z chronografem opartej na markowej koncepcji „szybkości i inteligencji".

Nowy zegarek EFS-560 HR to już czwarty model opracowany we współpracy z Honda Racing. Czerpie on inspirację z toru wyścigowego, który symbolizuje nić łączącą opracowywane przez Hondę sprawdzone w wyścigach technologie, które trafiają następnie do samochodów osobowych, z rozwijaniem technologii zegarkowych przez EDIFICE, które uwzględnia sugestie zespołów wyścigowych.

Przy projektowaniu zegarka wzięto pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy detal, od wyjątkowego wykończenia na tarczy, które przypomina asfaltową nawierzchnię toru, po czerwone akcenty na obwodzie tarczy i subtarczy, przywodzące na myśl krawężniki.

Bezel wykonano z włókna węglowego, które jest powszechnie stosowane w sportach motorowych. Aby przetrzymać trudne warunki, w których pracują mechanicy wyścigowi, pasek pokryty jest tkaniną CORDURA [TM]  z wstawkami z włókna kevlarowego [TM]. Szkiełko wykonane z odpornego na zarysowania kryształu szafirowego i system baterii słonecznych stanowią o najwyższych walorach praktycznych zegarka.

Na tarczy, pasku i tylnej części koperty znajduje się logo Honda Racing. Specjalny model trafia na rynek w wyjątkowym opakowaniu, które powinno spodobać się fanom Honda Racing.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze