Zderzenie trzech samochodów - jak mogło do tego dojść?

Zderzenie trzech samochodów - jak mogło do tego dojść?
Są takie wypadki, których przyczyny trudno zrozumieć. Oto jeden z takich wypadków

Zdarzenie miało miejsce na terenie Lubachowa - wsi położonej w województwie dolnośląskim. Przed Volkswagenem Touranem, w którym zamontowana była kamera, jechało Renault Kangoo, w którego sposobie poruszania nie było nic podejrzanego.

W pewnym momencie droga skręca, a Kangoo ścina zakręt, wjeżdżając na przeciwległy pas i już z niego nie wraca. Nagle z naprzeciwka nadjeżdża Fiat Ducato - z impetem uderza w Renault, które odbija się od niego i wpada na Volkswagena.

W wyniku zderzenia ranny został tylko jeden z kierowców. Tylko co spowodowało całe zdarzenie? Zagapienie się kierującego Kangoo? Zaśnięcie?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.