Zawodowi kierowcy spotkają się w porcie Kopytkowo

Zawodowi kierowcy spotkają się w porcie Kopytkowo

02 lipca 2019
15
Już w najbliższy weekend, 6-7 lipca br., będzie można oficjalnie poznać zarówno Port Kopytkowo – miejsce przyjazne wszystkim podróżującym, jak i najnowszą odsłonę Mercedes-Benz Trucks, ciężarówkę przyszłości – Nowego Actrosa.

Port Kopytkowo to jedno z nielicznych w Polsce miejsc, które w tak kompleksowy sposób traktuje „przerwę na trasie”. Na terenie Portu Kopytkowo znajdziemy hotel, SPA, 3 restauracje, plażę, boisko, siłownię na zewnątrz, prysznice i pralnię, a także rozbudowaną strefę obsługi samochodów, w tym  stację paliw, myjnię TIR, serwis CB i NAV czy ładowarki pojazdów elektrycznych. Całość zlokalizowana przy drodze A1 i DW91, na trasie Warszawa – Łódź – Gdańsk. 

Początek wakacji to idealny czas by przybliżyć miejsce, które ze względu na swoje położenie oraz zakres oferty może i powinno znaleźć się na szlaku wszystkich podróżujących nad morze. Otwarcie Portu Kopytkowo zostało połączone z corocznym festynem odbywającym się w gminie Smętowo Graniczne oraz ze zlotem kierowców samochodów ciężarowych, w którym udział zapowiedziało około 400 pojazdów oraz firmy z branży TSL. Swoją obecność potwierdził również przedstawiciel marki Mercedes-Benz, Grupa Wróbel, która podczas imprezy zaprezentuje najnowszą odsłonę flagowego modelu transportu dalekobieżnego – Nowego Actrosa oraz flotę samochodów użytkowych do 3,5 tony – Nową Klasę V, Klasę X oraz niezawodnego Sprintera. 

6-7 lipca w Porcie Kopytkowo zapowiada się wyjątkowo gorąco. Dla wszystkich przejeżdżających oraz tych, którzy wiedzą, że będą w pobliżu Gmina Smętowo i Port Kopytkowo przygotowali dwa dni pełne zabawy, pozytywnej energii oraz działań mających na celu propagowanie bezpiecznej jazdy oraz poznania pracy zawodowego kierowcy. Wśród atrakcji zaplanowanych przez organizatorów imprezy znajdą się koncerty na żywo, występ kabaretu Łowcy.B oraz wiele innych niespodzianek. Z pewnością dużą uwagę przyciągnie także konkurs zręcznościowy, przewidziany dla wszystkich przybyłych uczestników zlotu samochodów, który wyłoni najbardziej precyzyjnego kierowcę Actrosa – ciężarówki przyszłości.

  Komentarze

  Rezerwuar inteligencji
  09 lipca 2019 22:45
  Actros naprawdę świetnie się prezentuję. Chyba sobie zarezerwuję egzemplarz w najbliższej przyszłości. Tak wgl czy można to robić zdalnie, czy muszę jechać do Będzina? (jestem ze śląska)
  aroko > Rezerwuar inteligencji
  31 lipca 2019 16:28
  Ja bym podjechał do nich, bo dobrze się z chłopakami gada i na pewno jeszcze paru rzeczy się dowiesz
  Qba > aroko
  31 sierpnia 2019 01:40
  Również od siebie polecam. Mi akurat naprawiali Actrosa. Coś tam się popsuło w przewodach i musieli wymieniać. mają często dostawy z niemieckiej centrali także nie trzeba długo czekać.
  ambik > aroko
  03 grudnia 2019 01:55
  no własnie chce ich przetestowac i zobaczyć, może zmienie.
  Ben > Rezerwuar inteligencji
  09 września 2019 06:03
  Jeśli jeszcze nie pojechałeś to ze swojej strony również polecam. W Będzinie akurat ekipa jest bardzo dobrze dobrana, to sami fachowcy, mają tam też najnowszego actrosa do jazd testowych :)
  wroto > Rezerwuar inteligencji
  22 grudnia 2019 18:06
  wielkie zazdro, bo o takim tirze, to ja moge tylko pomarzyć.
  zator > wroto
  23 grudnia 2019 11:48
  chyba kazdy marzy... może kiedyś wymienie flote na niego.
  terik > Rezerwuar inteligencji
  29 grudnia 2019 17:03
  oni rzeczywiscie tam sie szybko uwijaja bo mam sprawe która usi być na cito.
  Ukaszek8 > Rezerwuar inteligencji
  06 stycznia 2020 17:20
  oo Będzien, słyszalem o nich ze solidni, ale jeszce nie byłem.
  rork
  25 lipca 2019 03:33
  Co Ty chłopie, w skrajnych przypadkach jeśli jesteś poza ojczyzną. Ogólnie takich zakupów raczej nie robi się bez bezpośredniej konfrontacji z salonem. Ogólnie sądzę, że salon w Będzinie może Ci to zorganizować, bo to bardzo wykwalifikowani fachowcy, ale lepiej będzie jeśli się z nimi spotkasz i dogadasz wszystko F2F
  Gregori > rork
  29 lipca 2019 04:55
  Popieram, choć zależy jakie Rezerwuar ma warunki. Ja swoich zakupów dokonuję zawsze bezpośrednio w konfrontacji - to też daje dużo informacji nt. realizatorów. W Będzinie da się wynegocjować bardzo dobre warunki, których nie zaproponowały mi inne firmy - ja w tej chwili czekam jeszcze 3 tygodnie na moje 2 piękne actrosy
  Szczepan > rork
  21 września 2019 11:12
  Byłem i wynegocjowałem warunki leasingowe nie z tej ziemii, polecam :p
  ari > Szczepan
  29 grudnia 2019 17:10
  jakie dokłądnie? Tez bede musiał
  pawlacz > rork
  02 stycznia 2020 21:10
  Do Będzina to tylko po Actrosy. Maszyna moich marzeń!
  kamil
  28 stycznia 2020 21:38
  Ahh ten Actros... Niestety nie na moją kieszeń ale bardzo bym się takim przejechał chociaż po polsce na spokojnie :)