Zaprojektuj sobie kurtkę motocyklową

Zanim doczekamy się czasów, kiedy każda firma odzieżowa szyjąca ciuchy motocyklowe dostrzeże, że na świecie jest coraz więcej motocyklistek i warto dla nich projektować ubiory, możemy zadbać o siebie same. Polska firma wpadła na pomysł, by każda z nas mogła zaprojektować własny krój kurtki na motocykl.

rys. Redline

W firmach szyjących ubiory motocyklowe w większości projektują mężczyźni. Można na palcach jednej ręki wymienić marki, które dbają o motocyklistki, a i tak po zakupie kombinezonu, kurtki, lub spodni na motocykl zwykle znajdziemy jakieś elementy do poprawy. Trudno dopasować uniwersalny rozmiar ciuchów na jednoślady, do różnych wymiarów naszych biustów, bioder, czy długości kończyn.

Dlatego też firma 2M, będąca właścicielem marki Redline ogłasiła konkurs, w którym każda z nas może się wcielić w projektanta odzieży motocyklowej. Nagrodzone prace nie tylko zostaną opublikowane, ale być może wprowadzone do produkcji i sprzedaży.

Konkurs trwa do 31 stycznia 2010 roku, a jego rozstrzygnięcie spodziewane jest 15 marca przyszłego roku. Można wygrać zestawy ciuchów marki Redline i Knox. Po szczegóły kliknij tutaj.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze