Zapowiedź: „Świat według Clarksona 4: W czym problem?”

Tego pana raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli dłuży wam się czekanie na kolejne odcinki najsłynniejszego programu motoryzacyjnego na świecie, oto coś co pomoże zabić nudę w jesienne wieczory.

Już 9 listopada wychodzi kolejny zbiór felietonów Jeremiego Clarksona, znanego ze swojego typowo brytyjskiego poczucia humoru, ciętego języka i ignorowania wszędobylskiej politycznej poprawności. W „Świecie według Clarksona 4: W czym problem?” prezenter jak zwykle z dużą dozą sarkazmu komentuje takie problemy jak ochrona środowiska, porażki brytyjskiej służby zdrowia czy degradacja współczesnej muzyki. Prócz narzekania Clarkson prezentuje także niestandardowe rozwiązania cywilizacyjnych problemów.

Do premiery książki zostało jeszcze trochę czasu, dlatego fanom Jeremiego polecamy nowe wydanie poprzedniego „Świata według Clarksona”, które wychodzi już 19 października. Tym razem dowiemy się między innymi jak działa psychika mężczyzny.

To bardzo interesująca propozycja dla wszystkich maniaków motoryzacji i brytyjskiego poczucia humoru. Wierzymy, że czwarta odsłona felietonów będzie równie pochłaniająca co poprzednie części.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze