Zapowiedź Motor Show 2012

W dniach 13-15 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu odbędzie się Motor Show – najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w Polsce. Będziemy świadkami premier samochodowych i motocyklowych, a także Ogólnopolskiego Forum Flotowego i Gali Fleet Awards Polska 2012.

Pawilon 11, czyli Iglica
fot. pl. wikipedia

Po raz pierwszy na polskich targach pojawią się marki Ferrari i Rolls-Royce. Nie zabraknie również innych marek luksusowych, które bywały już w Polsce wcześniej: uwielbiane przez Jamesa Bonda Aston Martin i Lotus, a także Porsche i Bentley. Najnowsze modele zaprezentują m.in. Mercedes, Volvo, Fiat, Toyota, Ford, Hyundai, Volkswagen, Audi, Honda, Kia, Mitsubishi, Abarth, Peugeot, Mazda i Range Rover. Będzie co podziwiać.

W piątek 13 kwietnia odbędzie się natomiast VIP Day, a w nim – Ogólnopolskie Forum Flotowe wraz z Galą Fleet Awards Polska 2012. Zarządcy flot samochodowych wyłonią najlepsze auta, produkty i usługi wyróżniające się na rynku w 2012 roku.

W materiałach dodatkowych można zapoznać się z harmonogramem Motor Show VIP Day i tematyką Ogólnopolskiego Forum Flotowego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze