Zapowiedź Honda Gymkhana 2013

Honda w Polsce kontynuuje cykl swoich imprez i wspiera miłośników jazdy motocyklem pomiędzy kolorowymi pachołkami.

W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów w Polsce, Honda organizuje imprezy dające możliwość podnoszenia umiejętności jazdy i nabierania pewności siebie za kierownicą jednośladu. Przykładem tego jest Honda Gymkhana, która – zapoczątkowana dwa lata temu – zdążyła już zyskać wielu sympatyków. Tylko w ubiegłym roku w imprezie udział wzięło ponad 120 uczestników.

fot. Honda

W roku 2013 w planach są trzydniowe mistrzostwa, które na początku września będą miały miejsce najprawdopodobniej w Warszawie. Tradycyjnie pierwszy dzień przeznaczony zostanie na treningi i zapoznanie się z obiektem. Przez kolejne dwa dni zorganizowane zostanie przynajmniej pięć przejazdów konkursowych, z których wyłonieni zostaną mistrzowie Honda Gymkhana 2013 w kategoriach open oraz kobiet. Zarówno dla zwycięzców, jak i pozostałych uczestników przewidziane są nagrody i niespodzianki.

fot. Honda

Dodatkowo, Honda w Polsce gotowa jest wspomóc wszelkie inicjatywy związane z organizacją lokalnych imprez Gymkhany. Jeśli są osoby zainteresowane przeprowadzeniem własnych zawodów i chciałyby się dowiedzieć więcej szczegółów, mogą się kontaktować z oddziałem Hondy Motor Europe w Polsce pod adresem honda(@)honda.pl. W takich przypadkach można również liczyć na wsparcie importera poprzez ufundowanie drobnych nagród bądź okolicznościowych pucharków.

fot. Honda

Więcej informacji dotyczących Honda Gymkhana spodziewać się można w aktualnościach i newsletterach na www.honda.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze