Zamykają Saaba? Złóż swojego i jedź na konwój!

General Motors z każdym dniem rozwiewa mrzonki fanów Saaba, że markę sprzeda w całości jednemu oferentowi. Jak marka przestanie istnieć, zawsze będzie można złożyć sobie własnego Saaba, np. 900 Turbo z... wycinanki! Tymczasem wesprzyj markę uczestnicząc w kowoju 17 stycznia.

rys. ilovesaab.be

Najpierw akcja bojkotowania (czytaj tutaj), teraz konwoje Saab Support Convoys organizowane przez entuzjastów marki (czytaj poniżej). Z żalem, ale być może trzeba powoli szykować się do likwidacji tego kultowego brandu. Miłośnicy marki mogą jednak nadal mieć z nią kontakt, nie tylko nabywając young- i oldtimery tego koncernu, jeździć na zloty, zakładając fankluby, ale także budując własny model Saaba z… papieru.

Na stronie belgijskich Saabomaniaków ilovesaab.be można znaleźć interaktywne bannery z uroczym, „bijącym” sercem, ale także szablony do wycinania rasowego modelu Saaba 900 Turbo. Wystarczy ściągnąć załączony niżej pdf, wyposażyć się w nożyczki, trochę kleju i dobre chęci. Zabawa nie tylko dla Ciebie, ale i twojej pociechy – murowana!

Sekcję z extrasami znajdziesz, klikając tu.

Szablon do wycinanki ściągniesz po kliknięciu tu.

Jeśli jesteś maniaczką szwedzkiej marki, to wybierz się na poświęcony jej happening. Stowarzyszenie Saab Klub Polska organizuje 17 stycznia Save Saab Convoy w Warszawie, do którego zgłosiło się już 200 właścicieli Saabów z całej Polski. Zgłosić może się każdy, a lista jest nadal otwarta.

Konwój rozpocznie się o godz. 12:00 na parkingu pod Torwarem (od strony ul. Czerniakowskiej) skąd kawalkada samochodów wyruszy ulicami:
Łazienkowska – Rozbrat – Książęca – Pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie (Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki) – Belwederska – Spacerowa – Pl. Unii Lubelskiej – Bagatela (Ambasada Królestwa Szwecji) – Belwederska – Sobieskiego – Al. Wilanowska – Wiertnicza (siedziba TVN) – Powsińska – Czerniakowska – Zaruskiego.

Zakończenie konwoju jest przewidziane na parkingu WTS DeSki ul. Zaruskiego 8.

Mapka: http://tinyurl.com/ye2rdve

Lista konwojów na całym świecie dostępna jest pod linkiem
http://www.saabsunited.com/saab_campaigns

Szczegóły::
www.saabklub.pl
http://www.facebook.com/pages/Saab-Klub-Polska/205226272120

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze