Załogi Women@Renault na podium Aïcha des Gazelles

Żeńska załoga 318 z sieci Women@Renault zwyciężyła za kierownicą Dacii Duster w kategorii eko-jazdy 21. rajdu Aïcha des Gazelles i zajęła drugie miejsce na podium w kategorii crossoverów. Dwa pozostałe zespoły z sieci Women@Renault uplasowały się na 3 i 4 miejscu.

Kobiety wygrały Dacią Duster i radują się ze zwycięstwa!

Osiem startujących zawodniczek z sieci Women@Renault, pochodzących z Francji, Belgii i Maroka udowodniło podczas tego wymagającego rajdu swoją wytrzymałość, zdolność przystosowania się do trudnych warunków oraz umiejętność pracy w zespole. Potwierdzeniem może być doskonałe miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz zdobycie dwóch pierwszych miejsc w kategorii „Pierwszy start”.

Jak wyglądały przygotowania do Aichy 2011 przeczytasz tu.

Załoga 318 zdobyła również nagrodę Logica za eko-jazdę, przyznawaną zespołowi, który zużył najmniej paliwa podczas rajdu.

Dacia Duster, wprowadzona na rynek rok temu, udowadnia swoje zdolności terenowe. Pod koniec marca była zresztą najlepiej sprzedającym się SUV-em we Francji.

Sylvie Delcour i Marie Speeckaert: zespół 318, drugi w klasyfikacji ogólnej w kategorii crossoverów i zdobywca nagrody Logica za eko-jazdę.
– Wraz z innymi zespołami z sieci Women@Renault i trzema technikami, którzy nam towarzyszyli przez cały rajd, stworzyliśmy świetnie współpracującą ekipę.

Claire Oberti i Julie Salameire: załoga 315, trzecia w klasyfikacji ogólnej w kategorii crossoverów i zwycięzca w kategorii „Pierwszy start”.
Jest to ogólnie bardzo trudny rajd, ale cieszymy się, że udało się nam tak dobrze wypaść. Miejsce na podium jest dla nas wspaniałą nagrodą!