Zakup opon przez Internet – dlaczego warto?

Nowoczesne kobiety cenią sobie samodzielność i niezależność. Wiele potrafi fantastycznie godzić pracę zawodową z macierzyństwem, obowiązkami domowymi oraz realizacją własnych pasji. Samodzielność i niezależność to dla kobiet często również umiejętność zadbania o swoje auto - regularne przeglądy, pielęgnacja oraz sezonowa wymiana opon.

Pragnąc realizować się w różnych dziedzinach, kobiety dwudziestego pierwszego wieku muszą jednak szukać rozwiązań zapewniających im maksymalną oszczędność czasu i wygodę. W przypadku kupna nowych opon do samochodu takim rozwiązaniem są zakupy online. Oto 4 główne zalety nabywania opon przez Internet.     

  1. Konkurencyjne ceny

Zakup niezbędnych akcesoriów samochodowych to zawsze spory ciężar dla domowego budżetu. Naturalnie więc staramy się szukać miejsc, które oferują atrakcyjne ceny lub rabaty pozwalające zaoszczędzić parę groszy. Sklepy internetowe stanowią zatem prawdziwe niebo dla poszukiwaczy okazji. Z zasady ceny w sklepach internetowych są niższe od oferowanych przez sklepy stacjonarne. Należy pamiętać, że sprzedawcy online nie ponoszą wielu kosztów związanych z utrzymaniem sklepu stacjonarnego i w związku z tym mogą zaproponować swoim klientom lepsze ceny. Korzystając z nowoczesnych narzędzi, jakie oferuje rynek e-commerce, sklepy internetowe, takie jak oponytanio.pl, chętnie również organizują dla kupujących akcje rabatowe oraz konkursy, w których można wygrać zestawy opon lub bony zniżkowe.        

  1. Bogactwo wyboru

Jako kupujący uwielbiamy być panami własnych decyzji i wyborów. Nie jest tajemnicą, że wybór w sklepach stacjonarnych bywa ograniczony, choćby ze względu na pojemność takich sklepów. Pojemność sklepów internetowych, z kolei, bywa praktycznie nieograniczona. Sprzedawcy online często wysyłają towary do klientów bezpośrednio z magazynów producentów, dzięki czemu mogą oferować kupującym szeroką gamę produktów różnych marek. Swoboda wyboru jest zatem jedną z największych zalet zakupów online. W przypadku opon, sklepy internetowe należące do największego europejskiego sprzedawcy ogumienia firmy Delticom oferują do wyboru ponad 100 marek i 25 000 modeli opon letnich, zimowych i całorocznych dla różnych typów pojazdów. W tym samym miejscu można także zaopatrzyć się w felgi i inne potrzebne akcesoria samochodowe.   

  1. Wygoda

Zła pogoda, korki, problemy z parkowaniem, niedostępność wielu modeli opon w szczycie sezonu, niewielki wybór metod płatności… Te problemy zna każdy, kto kupował opony w sklepie stacjonarnym lub warsztacie. Sklepy internetowe, takie jak oponytanio.pl, eliminują te  niedogodności kompletnie. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu i za pomocą kilku kliknięć wybrać odpowiednie ogumienie. Kurier w ciągu kilku dni dostarczy je do naszych drzwi lub do wybranej przez nas stacji montażowej. Dla zapewnienia kupującym jeszcze większej wygody sklepy internetowe oferują często szeroki wachlarz metod płatności, a kroki związane ze znalezieniem i zamówieniem nowych opon ograniczone są do absolutnego minimum. Kupna nowych opon można zatem dokonać w kilka minut w zaciszu własnego domu. Naprawdę, nie mogłoby być wygodniej!     

  1. Dostęp do informacji

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Szukając nowych opon, kierowcy z pewnością chcieliby wiedzieć, co oznaczają nadrukowane na nich symbole oraz co one mówią o jakości produktu. Niejednokrotnie przed podjęciem decyzji o kupnie konkretnego modelu właściciele aut woleliby dowiedzieć się nieco więcej na przykład o etykietach europejskich lub też porównać na spokojnie kilka modeli pod względem interesujących ich parametrów. Ogromną zaletą sklepów internetowych są klarowne opisy oferowanych modeli opon, łącznie z wyczerpującymi wyjaśnieniami, jak interpretować poszczególne oznaczenia. Przed kupnem można również zasięgnąć rady innych kierowców, którzy przetestowali dany model w codziennej jeździe. W tym celu warto zajrzeć na www.testopon.com – niezależną platformę testową, na której swoimi doświadczeniami podzielili się kierowcy, którzy łącznie przejechali aż 5,5 miliarda kilometrów testowych i zamieścili ponad 200 000 opinii dotyczących opon letnich.  

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

brak informacji i warunkach magazynowania opon.. WIELKI MINUS

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze