Zakonnica na motocyklu

Myślisz, że tylko niewierni i żądni doznań, jeżdżą motocyklami? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś w błędzie!

 

fot. kadr z reklamy Flying Horse

Firma Flying Horse sprawiła, że już dzisiaj możemy zapomnieć o haśle reklamowym Red Bulla „doda Ci skrzydeł". Reklama nowego napoju energetycznego powoduje, że przez kilka sekund patrząc na monitor komputera czujemy adrenalinę. Jak to udało się producentom tego klipu?

W krótkim filmie reklamowym wykorzystano postać pewnej miłośniczki motocykli - zakonnicy. Bohaterka klipu to stateczna pani w klapkach (sic!), która oddaje się dwóm pasjom: Bogu oraz motocyklom. Po wypiciu napoju energetycznego na swoim lekko zmodernizowanym enduro wykonuje backflipa niczym Travis Pastrana - mistrz zawodów z cyklu FMX.
A wszystko w rytm "Ave Maria" Schuberta. Choć w filmie rzeczone Ave Maria brzmi nieco jak Adrenalinaaaaaa....

Boskie!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.