Zajeżdżanie drogi na autostradzie, kolizja i ucieczka

Zajeżdżanie drogi na autostradzie, kolizja i ucieczka

17 września 2019
1
11
Pewien kierowca osobówki w kilkanaście sekund zasłużył sobie na bardzo wysoką karę.

Wyprzedzanie tirem na autostradzie kilka samochodów ciężarowych na raz, można chyba nazwać przejawem samolubstwa. „Ja mam ochotę wyprzedzić, a zator za mną to nie mój problem”. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Nic. Cierpliwie czekać.

Zdecydowanie nie powinniśmy wykonywać ryzykownych manewrów, takich jak wyprzedzanie poboczem. Tak zrobił kierowca Toyoty na tym nagraniu. Co gorsza nie pojechał po prostu dalej, tylko zajechał drogę tirowi, który blokował lewy pas i zahamował. Kierowca chcąc uniknąć kolizji zjechał na prawo, ale nie skończył jeszcze wyprzedzać śmieciarki, w którą uderzył. Kierujący osobówką uciekł.

Komentarze

tre cool
17 września 2019 17:54
Temu z osobówki zabrać prawko, a d@bilowi ciężarowemu solidna grzywna.
Kazio > tre cool
17 września 2019 20:32
Popieram
Motonaniak > tre cool
20 września 2019 23:22
Popieram idiotow niemalo na drogach, a CE powinien jechac prawym pasem i za to niemale grzywny powinny byc przyznawane
Wróbel Ćwirek
17 września 2019 20:37
Wy tępaki zajebane... Z osobowki na szafot a CE BRAWO
czewo
17 września 2019 22:16
Wam wszystkim komentującym od czapy należałoby skrócic nózki na wysokości szyi - cabany macie puste i gupiście jak yepane drzewem maupy ...
Wk113
18 września 2019 07:54
Kto w końcu weźmie się za tych surowców zabójców których prawo drogowe nie obowiązuje.
Xd
18 września 2019 20:06
Ten co nagrywał ogień za tym idiota . A nie jak pizda . Dogonić zatrzymać i po mordzie .
A gość z Tira co miał zrobić? Rozje..ac ta osobówek? Zjechał i uderzył bo ten idiota go zahamował.
Mama
19 września 2019 12:13
Tak nie stety robia cwaniaki z osobowek. Dorwac takiego I spuscic mu dobry wp..... dol
Maciek
20 września 2019 18:09
Ja to chyba ładowałbym w osobaka. Każdy kierowca dużego powinien mieć kamerę w samochodzie i w takiej sytuacji nie ma dyskusji z policjantem. Ewidentnie wina "małego".
Maciek
20 września 2019 18:09
Ja to chyba ładowałbym w osobaka. Każdy kierowca dużego powinien mieć kamerę w samochodzie i w takiej sytuacji nie ma dyskusji z policjantem. Ewidentnie wina "małego".
ja
30 kwietnia 2020 13:25
nie rozumiem kierowcy TIRa po co odbijal?