Zagraj w Dooma przy pomocy Porsche 911

Urządzenia multimedialne instalowane w dzisiejszych samochodach to bardzo zaawansowane komputery. Dlatego nie powinno nas dziwić, że w Porsche 911 udało się odpalić kultową grę komputerową Doom.

Słynna strzelanka była już odpalana na różnych sprzętach – od starych telefonów komórkowych, aż po systemy operacyjne w kamerach czy aparatach. Teraz przyszedł czas urządzenie multimedialne w Porsche 911.

Youtuber ukrywający się pod ksywką vexal zaprezentował na swoim kanale sztuczkę, która pozwala uruchomić kultową grę. Wystarczy do tego kopia gry na płycie CD oraz specjalny pendrive, który zmodyfikuje oprogramowanie urządzenia. No i do tego przydadzą się kluczyki do Porsche 911. Uruchomienie gry to nie koniec zabawy. Najwięcej zabawy sprawia sterowanie. Przy pomocy kierownicy możemy się rozglądać, strzelamy klaksonem, a broń zmieniamy przy użyciu lewarka skrzyni biegów. Zabawne, prawda?

Po obejrzeniu filmu do końca przekonacie się, że cała akcja to jeden wielki wkręt. Z technicznego punktu widzenia uruchomienie takiej gry byłoby możliwe, ale niestety nie da się tego załatwić przy pomocy pendrive`a i kilku kliknięć. 

W co najchętniej zagralibyście w samochodzie?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

iddqd 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze