Z iPhone’m się nie zgubisz

Kobiety są gadżeciarami, wiemy to z autopsji... Zatem zainteresują je zapewne mapy 40 europejskich państw do kupienia w Apple App Store, czyli najnowsza nawigacja Mobile Navigator do telefonu iPhone. Czy warto?

fot. App Store

Nawigacje GPS kiedyś należały do rzadkości. Dziś możemy je dostrzec w wielu samochodach, przymocowane do przedniej szyby pomagają nam się odnaleźć w gąszczu ulic i uliczek. Całe szczęście nawigacja nie musi być jednak kolejnym urządzeniem, które musimy kupić. Dziś wystarczy dobry telefon komórkowy lub przenośna konsola do gier, odpowiednie oprogramowanie i ruszamy w drogę.  

Mobile Navigator do iPhone’a to 40 wirtualnych map europejskich, automatyczna zmiana trybu dziennego i nocnego, możliwość dzielenia się z innymi swoim aktualnym położeniem oraz opcja planowania tras i ostrzegania o niebezpieczeństwie na drogach. Oprogramowanie jest dostępne tylko w sklepie internetowym Apple, jego koszt wynosi ok. 340 zł.

Naszym zdaniem możliwość skorzystania z nawigacji bez zakupu kolejnego urządzenia to duży plus, ponadto to kolejna przydatna funkcja w iPhone’ie. Nam się podoba! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze