Yamaha wita Rossiego – video

Wielokrotny mistrz świata Moto GP, Valentino Rossi ponownie zasilił szeregi Yamaha Racing Team. Z tej okazji, szefowie reklamy japońskiej załogi przygotowali krótki filmik na oficjalne przywitanie Rossiego w swoich szeregach.

Film ukazuje krótki skrót historii Valego w królewskiej klasie – od debiutu w Welkom w 2004 roku na motocyklu YZR-M1 kierowca zanotował na koncie cztery tytuły mistrza świata, 84 podia, 46 wygranych i 29 pole positions, aż do końca przygody w Walencji w 2010 roku. Następnie, Rossi opuścił Yamahę i zasilił szeregi Ducati. Czy był to odpowiedni krok? To już kwestia dyskusyjna. We włoskim teamie zawodnik nie odniósł żadnych spektakularnych sukcesów, co wielokrotnie podkreślał i co również było poddawane krytyce przez jego kolegów (patrz – Stoner krytykuje Rossiego).

Był to kontrakt pełen nadziei i oczekiwań na kolejne zwycięstwa, jednakże włosko-włoska współpraca nie przynosiła owocnych rezultatów. Teraz Valentino ponownie powraca na „stare śmieci”, a niżej załączony film wyraźnie przedstawia, że Yamaha ma bardzo duże oczekiwania względem Włocha.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze