Yamaha MT-09 SP – ceny w Polsce

Premierowa Yamaha MT-09 SP właśnie wjechała do salonów w Polsce. Ile trzeba na nią szykować?

Trzon rodziny Hyper Naked teraz pojawił się w Polsce w jeszcze mroczniejszej i bogatszej wersji wyposażenia. Yamaha MT-09 SP to przede wszystkim lepsze zawieszenie niż w pierwowzorze MT-09, z tylnym amortyzatorem marki Öhlins i wygodną, zewnętrzną regulacją. Z przodu przyszli właściciele MT-09 SP znajdą w pełni regulowany widelec marki Kayaba w złotym kolorze. Wersja SP wyróżnia się malowaniem Silver Blu Carbon i lakierowanymi na czarno przyrządami na kierownicy. Smaczku dodają niebieskie przeszycia kanapy oraz niebieskie felgi z grafiką SP.

Lista dedykowanego wyposażenia nie kończy się jednak na zawieszeniu i limitowanej kolorystyce. To także system Quick Shift pozwalający na zmianę biegu w górę bez użycia sprzęgła i bez zamykania przepustnicy. MT-09 SP ma sprzęgło antyhoppingowe, a za przenoszenie mocy silnika CP3 dba system kontroli trakcji i układ D-MODE. Motocykl wyposażono w oświetlenie w technologii LED.

Rekomendowana cena detaliczna Yamahy MT-09 SP wynosi 44 000 złotych. Pierwsze egzemplarze właśnie pojawiły się u autoryzowanych dealerów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze