Edyta Klim

XO Tours – kobiece wycieczki po Wietnamie

XO Tours oferuje autentyczne spojrzenie na życie miejscowej ludności oraz przyjacielskie towarzystwo jednej z wyjątkowych przewodniczek na skuterze.

Firma XO Tours swoją działalność rozpoczęła w 2010 roku. Kobiety w tradycyjnych strojach, które świetnie radzą sobie na skuterze w wielkim mieście, są także profesjonalnymi przewodniczkami i świetnie rozmawiają po angielsku. 

Celem wycieczek XO Tours jest zapewnienie autentycznego spojrzenia na życie miejscowej ludności, poprzez popularną kulturę motocyklową Wietnamu i przyjacielską atmosferę.

Kobiety nie są w branży turystycznej Wietnamu licznie reprezentowane, więc firma postanowiła to zmienić, tworząc miejsca pracy dla tzw. „XO Girls”. Pomysł ten przyjął się świetnie, a wycieczki były prezentowany w licznych publikacjach podróżniczych na całym świecie. Wersja kulinarna XO Tours została nawet uznana za 1 z 9-ciu najlepszych na świecie przez magazyn Forbes w 2017 roku.

Oferta XO Tours obejmuje wycieczki:

– zwiedzanie Ho Chi Minh (Sajgonu)

– nocne zwiedzanie:

https://www.youtube.com/watch?v=OvNNNkdMGMk

– fotograficzną wyprawę:

– kulinarne poznawanie miasta:

Ceny wycieczek (52-78 USD) obejmują: wybraną opcję trasy na skuterze z przewodniczką, odbiór i dowóz w wskazanego miejsca, wypożyczenie kasku (ewentualnie stroju przeciwdeszczowego), ubezpieczenie, napoje i niektóre posiłki.

Więcej na: https://xotours.vn

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze