Wystawa motocykli i skuterów w Warszawie już w piątek!

Motocykle, skutery, quady, a także szeroka oferta części i akcesoriów motocyklowych zostaną zaprezentowane w warszawskim Centrum MT Polska podczas VI edycji Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w zbliżający się weekend.

Producenci i dealerzy motoryzacyjni przez trzy dni będą prezentować fanom jednośladów wiele nowości przygotowanych na tegoroczny sezon. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca przy ul. Marsa 56c.

Wśród wystawców znajdzie się wiele znanych marek, w tym chociażby BMW, Yamaha, Ducati, Triumph, Intermotors czy Intercars. Pierwszy raz na targach w Polsce zostanie zaprezentowany Harley-Davidson 2014 Trike Tri Glide Ultra. Na fanów tych motocykli czekać również będą inne modele jak na przykład wyprodukowany w stylu retro Harley-Davidson Sportster 883 Roadster XL883R czy też cruiser z rodziny Dark Custom – Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.

Naszą relację z ubiegłorocznych targów – kto był, a kogo zabrakłoczytaj tu.

Zwolennicy włoskiej marki Ducati będą mogli zobaczyć m.in. nowy Ducati Monster 1200, a także Ducati Panigale 1199 Superleggera wyprodukowany w limitowanej wersji 500 sztuk na cały świat.

Z kolei BMW zaprezentuje m.in. – BMW K 1600 GTL Exclusive i nowy motocykl turystyczny BMW R 1200 RT.

Yamaha pokaże natomiast nowy motocykl na sezon 2014 – MT-07 oraz nowe sportowe dziedzictwo tej marki XV950/R.

Poza tym na stoiskach znajdzie się wiele propozycji akcesoriów motoryzacyjnych jak kaski, kurtki czy też rękawiczki.

Na miejsce można dojechać samochodem – obiekt zapewnia parking na 1500 miejsc i stały postój taksówek. Można też skorzystać z komunikacji miejskiej – w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów stolicy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego.

W warszawskim Centrum MT Polska odbędzie się VI edycja Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów już w zbliżający się weekend.
fot. Motocaina.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze