Wystawa BLACKZONE po raz piąty na Poznań Motor Show

Blackzone 5TH to niezwykła impreza towarzysząca Poznań Motor Show. Już po raz piąty, przestrzeń koło pawilonu 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie gościć niezwykłą wystawę pojazdów modyfikowanych, organizowaną przez ekipę Blackz/AP.

W specjalnej strefie o powierzchni 1500 m2 będzie można zobaczyć 50 unikatowych, wyselekcjonowanych pojazdów, po przeróbkach wizualnych i mechanicznych. 
Ta wystawa, co roku, przyciąga ogromne zainteresowanie uczestników imprezy. Jest świetną okazją do zobaczenia, jak można w kreatywny i twórczy sposób „odpicować” swój samochód. 

Najlepsze przeróbki otrzymują, co roku specjalne wyróżnienia a cała strefa słynie z unikatowej atmosfery, którą tworzą niezwykli i pozytywnie zakręceni właściciele/wystawcy oraz setki pasjonatów odwiedzających strefę. 

Współorganizatorem wydarzenia jest AUTO FAN, dystrybutor takich marek jak VIBE, FLI, EDGE czy DD Audio . 

Ważna informacja!
Od 1 lutego 2020 można zgłaszać swoje pojazdy, jako wystawca w strefie BLACKZONE. Liczba miejsc jest ograniczona do 50 pojazdów.

Zgłoszenia należy kierować na: https://motorshow.blackz.pl/ 

Więcej szczegółów można znaleźć na: www.blackz.pl oraz w dedykowanym wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/60636002681804

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze