Wystawa BLACKZONE po raz piąty na Poznań Motor Show

Wystawa BLACKZONE po raz piąty na Poznań Motor Show

20 stycznia 2020
Blackzone 5TH to niezwykła impreza towarzysząca Poznań Motor Show. Już po raz piąty, przestrzeń koło pawilonu 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie gościć niezwykłą wystawę pojazdów modyfikowanych, organizowaną przez ekipę Blackz/AP.
Loading module...

W specjalnej strefie o powierzchni 1500 m2 będzie można zobaczyć 50 unikatowych, wyselekcjonowanych pojazdów, po przeróbkach wizualnych i mechanicznych. 
Ta wystawa, co roku, przyciąga ogromne zainteresowanie uczestników imprezy. Jest świetną okazją do zobaczenia, jak można w kreatywny i twórczy sposób „odpicować” swój samochód. 

Najlepsze przeróbki otrzymują, co roku specjalne wyróżnienia a cała strefa słynie z unikatowej atmosfery, którą tworzą niezwykli i pozytywnie zakręceni właściciele/wystawcy oraz setki pasjonatów odwiedzających strefę. 

Współorganizatorem wydarzenia jest AUTO FAN, dystrybutor takich marek jak VIBE, FLI, EDGE czy DD Audio . 

Ważna informacja!
Od 1 lutego 2020 można zgłaszać swoje pojazdy, jako wystawca w strefie BLACKZONE. Liczba miejsc jest ograniczona do 50 pojazdów.

Zgłoszenia należy kierować na: https://motorshow.blackz.pl/ 

Więcej szczegółów można znaleźć na: www.blackz.pl oraz w dedykowanym wydarzeniu na Facebook: https://www.facebook.com/events/60636002681804

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!