Wysokooktanowe emocje

Zastanawialiście się kiedyś jak się czuje pasażer siedzący obok rajdowego kierowcy? My znamy odpowiedź!

Red Bull, producent napojów energetycznych, postanowił stworzyć kolejną wysokooktanową imprezę. Miłośnicy prędkości oraz wyjątkowych emocji, mają okazję uczestniczyć na Bliskim Wschodzie w zawodach driftingowych. Rundy kwalifikacyjne m.in. odbędą się w Kuwejcie, Jordanii, Iranie, Syrii, Egipcie, a także Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kierowcy stoczą bój na torach pełnych przeszkód, by wejść do finału, który będzie miał miejsce w Bejrucie.

Podczas jednej z imprez Red Bull Car Park Drift 2011 w Libanie, miały miejsce jazdy testowe Subaru Impreza WRX STI. Za kierownicą tego rajdowego wozu zasiadł Abdo Feghali, 34 letni zawodnik, a także prywatnie wielbiciel Driftu. W ramach konkursów organizowanych w czasie tej imprezy, można było wygrać przejażdżkę rajdówką, właśnie z tym kierowcą.

Po obejrzeniu materiał zamieszczonego przez sponsora, możemy przyznać, że z pewnością wszyscy pasażerowie tego zawodnika, nie zapomną tych przejażdżek do końca swojego życia. Ich reakcje możecie ocenić sami, oglądając filmiki z tego wydarzenia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze