Wyścigowy design i maksymalna przyczepność. Oto przepis na wyjątkową przyjemność z jazdy samochodem

08 kwietnia 2021
8
Maksymalna swoboda podczas jazdy, doskonała przyczepność, ponadczasowy wyścigowy design oraz wyjątkowe osiągi za kierownicą. Tak z pewnością wygląda marzenie większości miłośników motoryzacji, bo każdy entuzjasta jazdy samochodem wie, że przyczepność i wyczucie są kluczowymi elementami wspaniałej jazdy.

The Outlierman, twórca ręcznie wykonanych luksusowych akcesoriów inspirowanych motoryzacją, wprowadza na rynek nowe, zamszowe rękawiczki do jazdy samochodem Powerslide Fingerless.

Rękawiczki mają pomóc kierowcy zyskać optymalną kontrolę nad pojazdem, a wyjątkowy design inspirowany kierownicami i wnętrzami klasycznych i współczesnych samochodów sportowych, wzbogaci wrażenia z jazdy. Idealnie sprawdzą się podczas szybkiej jazdy na torze, jak i codziennej jazdy rekreacyjnej - dodatkowo poprawiając osiągi za kierownicą.

Przeczytaj też: Luksusowe rękawiczki samochodowe mają zwiększyć komfort jazdy. Cena zwala z nóg!

Luksusowe zamszowe rękawiczki bez palców są dostępne w kolorach szaro-czerwonym i szaro-żółtym, inspirowanymi wyścigowymi samochodami Lamborghini i Porsche. Wykonane ręcznie ze specjalnie wyselekcjonowanego zamszu i wzbogacone wysokowydajnymi szwami, są idealnym uzupełnieniem wszelkich wrażeń z jazdy.

Andrea Mazzuca, założyciel The Outlierman, wyznał:

Jak każdy entuzjasta jazdy samochodem wie, przyczepność i wyczucie są kluczowymi elementami wspaniałej jazdy. Opony i układ kierowniczy samochodu zapewniają te przyjemności, ale dobra para rękawiczek do jazdy może podnieść te wrażenia na inny poziom i uprzyjemnić każdą podróż, niezależnie od tego, czy jest długa czy krótka.

Wszystkie nasze rękawiczki są starannie wytwarzane ręcznie we Włoszech z wykorzystaniem wiedzy i dbałości o szczegóły najlepszych włoskich rzemieślników, dzięki czemu nasze rękawiczki poprawiają ogólne wrażenia z jazdy i spełniają potrzeby naszych klientów.

Przeczytaj też: „Outlierman’s Roads” sprawi, że twoja torba podróżna będzie bardziej motoryzacyjna i luksusowa

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!