Wyścigowe wakacje w Sopocie
Już w najbliższy weekend w Sopocie zorganizowane zostaną kolejne rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Do udziału w nich zgłosiły się aż 62 załogi. Na starcie nie zabraknie także kobiety - prowadzącej Citroena Saxo Ewy Wójtowicz.
Mariusz Stec – lider klasyfikacji GSMP |
![]() |
Fot. wyscigigorskie.pl |
Siódma i ósma runda GSMP rozegrana zostanie na trasie z Sopotu z ulicy Malczewskiego do mety w Gdyni przy ulicy Sopockiej. Trasa ta liczy ponad 3 kilometry i składa się z 11 prawych i 7 lewych zakrętów z widowiskowym przejazdem przez rondo. Impreza przyciągnęła na start czołówkę klasyfikacji – Mariusza Steca, Marka Nygi czy Pawła Dytko. Ewa Wójtowicz usiądzie za kierownicą Saxo w klasie A-1600. Po sześciu rundach Ewa zajmuje czwarte miejsce w swojej klasie. Po odwołaniu rundy w Rościszowie, zawodnicy są na półmetku sezonu i już zaczynają myśleć o mistrzowskich tytułach.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: