Wyścig Ducati dla kobiet!

15 wyścigów, osiem rund, cztery mistrzowskie tory i wart ponad 9500 złotych pakiet Ducati Corse Riding Gear -  oto 848 Challenge. Motocyklistki ścigające się na Ducati wkrótce powalczą o tytuły!

fot. Ducati

„UK Ducati Women Riders Race Your 848” to wspólna inicjatywa brytyjskiego Ducati i Klubu Motocyklowego New Era (New Era Motorcycle Club), a jednocześnie wspaniała okazja dla kobiet do wzięcia udziału w prestiżowej serii wyścigów 848 Challenge, podczas których wszystkie zawodniczki zaprezentują się na motocyklach 848 lub 848 Dark.

848 Challenge to osiem rund (sześć w Wielkiej Brytanii i dwie w Europie), po dwa wyścigi każda. Jedynym wyjątkiem będzie wyścig w Assen. Zawodniczki będą miały okazje spróbować swoich sił na słynnych torach w Silverstone, Brands Hatch i Assen, a podczas Światowego Weekendu Ducati 12 i 13 czerwca, który zgromadzić może nawet 50 tysięcy fanów, wystartują w nie mniej słynnym Misano.

Szybkie kobiety, które chcą spróbować swoich sił w wyzwaniu Ducati mogą zamawiać 848 i 848 Dark (134 KM) u oficjalnych dealerów Ducati – kampanię tych motocykli w World Superbikes uskuteczniali tacy zawodnicy jak np. Troy Bayliss, Noriyuki Haga, Michel Fabrizio i Shane Byrne. W cenie jest już wart ponad 9500 złotych Ducati Riding Gear Set – zestaw, w którego skład wchodzi skórzane ubranie, kask Arai, rękawiczki, Dainese protektory i buty Pumy. Alternatywą jest zamówienie 848 z drugiej ręki (również u dealera).

Do 848 Challenge jeszcze chwila. Na pewno będziemy was informowały o jego wynikach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze