Wyjątkowy zegarek dla Alfisti

Oto idealny prezent dla wielbicieli marki Alfa Romeo lub posiadaczy najnowszej Giulii Quadrifoglio. Firma Chronoswiss przygotowała limitowaną serię zegarków z czterolistną koniczyną na tarczy.

Zainteresowani muszą się pospieszyć ze składaniem zamówień, ponieważ firma Chronoswiss wyprodukuje tylko 100 egzemplarzy modelu Regulator. Cena nie należy do najtańszych – zegarek kosztuje 3990 dolarów, a producent przewiduje, że zainteresowanie będzie spore. 

Zegarek powstał przy współpracy amerykańskiego oddziału Alfa Romeo. Specjalny model ma 40 mm kopertę wykonaną z nierdzewnej stali. Pasek wykonano z dwukolorowej skóry cielęcej. Na tarczy wykonanej z włókna węglowego pojawiło się logo czterolistnej koniczyny nawiązujące do ostrej wersji Quadrifoglio.

Każdy egzemplarz posiada odręcznie malowany numer seryjny na tarczy. Warto wiedzieć, że producent z siedzibą w Lucernie produkuje rocznie zaledwie 4 tysiące zegarków. Tym bardziej jest to bezcenny gadżet dla każdego fana lub fanki Alfa Romeo.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

przepiekne zegarki zaczeła robić firma Miugo. Robią przepiękne personalizowane zegarki, które można sobie zaprojektować. naprawde rozpływam sie z zachwytu, dostalem ostatnio ten zegarek w prezencie od żony i musze przyznać, że ładniejszego nie mam, a mam kilka. niedlugo kupuje kolejny

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze