Karolina Chojnacka

Wyjątkowa wystawa samochodów przygotowana z myślą o kobietach. Gdzie można ją obejrzeć?

Jedną z gwiazd wyjątkowej motoryzacyjnej wystawy, która powstała z myślą o kobietach, jest Jeep Gladiator.

We Wrocławiu trwa wystawa aut przygotowana z myślą o kobietach, ale nie tylko. To Kolorowe Samochody w Magnolia Park. Wśród prezentowanych modeli nie brakuje nowości i premier, z Jeepem Gladiatorem na czele.

Po raz pierwszy częścią wystawy jest też specjalna sekcja poświęcona samochodom elektrycznym. Wprawdzie pojedyncze modele pojawiały się w poprzednich edycjach, ale teraz po raz pierwszy są w większości zgromadzone w jednej strefie. Wśród nich: Honda e, Hyundai Kona Electric, Mazda MX-30 i Renault ZOE. Są też hybrydy, takie jak nowe modele Suzuki Swace i Volvo XC40.

Wyjątkowa wystawa samochodów przygotowana z myślą o kobietach

Wystawa Kolorowe Samochody to w sumie 19 modeli i dodatkowo kilka jednośladów. Można je oglądać – tylko z zewnątrz – do 1 kwietnia, niezależnie od ograniczeń w zasadach funkcjonowania galerii. Należy jednak pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego. 

Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park, wyznała:

Wystawa Kolorowe Samochody to już tradycja w Magnolia Park. Cieszymy się, że jest kontynuowana także w tym roku. Wystawa jest zorganizowana z zachowaniem wszelkich obostrzeń związanych z bezpiecznymi zakupami w trakcie pandemii. Warto odwiedzić wystawę, żeby zapoznać się z nowościami i trendami motoryzacyjnymi.

A jest co oglądać. Selekcja samochodów biorących udział w wystawie, została przeprowadzona z myślą o kobietach. Jarosław Forszewski z Oxxford Design, współorganizator wystawy, powiedział:

Zwykle prezentujemy auta w Magnolia Park na przełomie lutego i marca, w czasie kiedy wypada Dzień Kobiet. Tegoroczną edycję traktujemy jako zaległy prezent z okazji 8 marca.  Jesteśmy przekonani, że wybrane egzemplarze spodobają się także panom. Są premiery, są nowości, a nawet motocykle Hondy i skutery.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze