Wygraj wejściówki na wydarzenie MotoGP vs. wyścigi TT!

Już 18 kwietnia o godzinie 18 w siedemnastu kinach sieci Multikino odbędą się pokazy specjalne dwóch kultowych filmów motocyklowych: Jazda na Krawędzi 3D oraz The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid. Mamy dla was pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie!

Jazda na krawędzi (3D)

Najlepiej sprzedająca się produkcja dokumentalna w historii brytyjskiej kinematografii. Opowieść o pasji, wolności wyboru i woli walki, której akcja rozgrywa się na brytyjskiej wyspie Man. Już od ponad 100 lat organizowane są tam uliczne wyścigi motocyklowe „Isle of Man TT Races” – zaliczane do jednych z najbardziej widowiskowych i niebezpiecznych imprez tego typu na świecie. Wyspa jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. Na DVD oprócz filmu z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1 i DTS znajduje się wywiad z Bridget Dobbs, żony Paula Dobbsa, który zginął w wyścigu filmowanym przez ekipę Richarda de Araguesa w 2010 r.

Jazda na krawędzi już 18 kwietnia
fot. materiały prasowe

The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid

Kontynuacja „Najszybszego”, dokumentującego MotoGP 2004, w reżyserii Marka Neala. Opowieść o największym wyścigu motocyklowym w historii Ameryki – Red Bull U.S. Grand Prix w Laguna Seca w Kalifornii w 2005 roku. Ewan McGregor, narrator filmu opowiada o uczestnikach wyścigu, którzy swoją pogoń za marzeniami realizują w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa i pod ogromną presją. Nie ma tu miejsca na pomyłkę, jest maksimum adrenaliny.

Pokaz odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze. 

Organizatorzy: Multikino S.A. oraz Mayfly Sp. z o. o.

U nas możesz wygrać bilety na ten pokaz!

Jak to zrobić?
Wystarczy, że pod tym artykułem odpowiecie na pytanie: „Dlaczego to ja powinnam/powinienem wygrać bilety na pokaz filmowy?” – najbardziej kreatywne komentarze nagrodzimy podwójnymi wejściówkami, a mamy ich aż pięć!

Rozwiązanie konkursu 13 kwietnia o godz. 12. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Motocaina.pl następnego dnia. Osoby, które nie komentują newsów za pośrednictwem Facebooka proszone są o podanie w komentarzu, oprócz odpowiedzi na pytanie, maila kontaktowego. 

Życzymy wszystkim powodzenia!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Oj, przydałyby się takie wejściówki. Urodzinowy prezent dla męża – fana motocykli. Zamiast na motorze, niech szaleje w … kinie ! Multikino Koszalin

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

tyle czasu jeżdżę jako plecak! tylko siedzę z tyłu i patrzę.. dość!
w tym sezonie sama będę przekręcać manetkę, wchodzić na wysokie obroty, uważać na samochody, cieszyć się jazdą na motocyklu jako kierowca, będę czuła nutkę adrenaliny i przyjemny wiatr wiejący na mnie a nie na mojego chłopaka! 😉
pierwsze kroki już poczyniłam- zapisałam się na kurs, teraz czekam na pogodę…i na wasze wejściówki! Chcę jeszcze bardziej żyć tym co będzie się działo, poczuć ten klimat i popatrzeć na najlepszych, na styl, na życie i pasje, na frajdeee!! :):)
karola_m@op.pl POZDRAWIAM!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze