Wygraj tygodniowy "romans" z Alfą Romeo Giuliettą

Masz profil na Facebooku i zmysł organizatorski? Wykorzystaj to! Zorganizuj Alfie Romeo wirtualne urodziny! Możesz wygrać nawigacje TomTom z logiem Alfy Romeo, albumy historyczne z samochodami marki, a nawet nową Giuliettę na tydzień!

Przez tydzień może być Twoja...

fot. Alfa Romeo

Ostatniego dnia grudnia 2010, kończy się rok, podczas którego na całym świecie świętowano setne urodziny legendarnej marki Alfa Romeo. Z tej okazji jeszcze w grudniu Alfa Romeo za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook ogłasza konkurs internetowy. W zabawie, udział może wziąć każdy, kto posiada konto na Facebook'u a celem jest zorganizowanie największej imprezy urodzinowej na cześć Alfy, wieńczącej jej setne urodziny. Nagrodą główna jest Alfa Romeo Giulietta użyczona zwycięzcy na tydzień, do wygrania będą również nawigacje TomTom z logo mediolańskiej marki oraz pamiątkowe albumy historyczne Alfa Romeo.

 

Oto szczegóły konkursu:

Alfa Romeo zaprasza wszystkich fanów Alfy Romeo do udziału w konkursie zorganizowanym w związku z 100. rocznicą narodzin tej słynnej marki. Zabawa potrwa przez trzy tygodnie - od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby uczestniczyć w walce o nagrody gracz musi być lub zostać fanem marki Alfa Romeo na Facebook'u. Profil Alfy internauci znajdą pod adresem http://www.facebook.com/AlfaRomeoPL

Zadaniem uczestnika jest zorganizowanie wirtualnych urodzin Alfy Romeo i zaproszenie na te urodziny jak największej liczby znajomych. Słowem - osoba, która chce wygrać, powinna na swoim przyjęciu mieć maksymalnie dużą grupę gości.


[fot. Alfa Romeo

Gracz powinien wybrać dogodny dla siebie i swoich znajomych termin imprezy. Dokładnie tak jak robi się to w przypadku prawdziwej imprezy w świecie realnym. Osoba będąca organizatorem urodzin Alfy Romeo zapraszając jak największą liczbę znajomych powinna także upewnić się czy zaproszenia zostały przez nich potwierdzone. Wszystko po to , by komplet gości zjawił się na organizowanym party w wyznaczonym czasie. Specjalna aplikacja na profilu Alfa Romeo wyświetla tort urodzinowy - każda świeczka to jeden gość imprezy. Kiedy już zacznie się przyjęcie należy obserwować kto zdmuchnął urodzinową świeczkę na torcie, a kogo jeszcze brakuje. Wynik gracza to ilość zdmuchniętych świeczek. Regulaminowy czas trwania imprezy to jedna godzina (np. 12 grudnia od 14:00 do 14:59 włącznie). Imprezę każdy może zorganizować tylko raz. Można zmienić termin urodzinowego przyjęcia tylko przed jego rozpoczęciem. Co ważne - jedna osoba może być na kilku imprezach u różnych znajomych. Osoba, która zorganizuje jedną z najliczniejszych imprez urodzinowych, dostaje od Alfy Romeo jedną z fantastycznych nagród.

Co do wygarnia?

- Nagroda za zorganizowanie najliczniejszej imprezy - Alfa Romeo Giulietta na tydzień plus paliwo.

- Kolejne 5 nagród dla najliczniejszych imprez - nawigacje TomTom Alfa Romeo.

- Następne 10 nagród - albumy „Historia Alfa Romeo".

Szczegóły zabawy i regulamin można znaleźć pod adresem - http://www.facebook.com/AlfaRomeoPL w zakładce URODZINY.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.